A legsötétebb óra

Darkest Hour

2018.02.01 sziniminiz

Igazi karakterdráma, amiben a legnagyobb hangsúly a főszereplő belső vívódásain és az ezeken keresztül megismert, a világ folyását is befolyásoló eseményeken van. Gary Oldman pályafutása egyik csúcsteljesítményét hozza ebben a rendkívül szépen árnya... Több

2018.01.11 spidey

Kimondottan tetszett, hogy szó sincs Churchill idealizálásáról, ugyanis a film úgy mutatja be az ikonikus politikust, hogy nem feledkezik meg szólni a hibáiról is. És természetesen nem lehet elmenni Gary Oldman fantasztikus játéka mellett sem. Ez a pali egy zseni, tényleg járna már neki az az Oscar szobor.

2018.08.09 MaryPoppins

Hatalmas lehetőség volt a filmben, de nem használták ki.

2017.12.28 ollókéz

Azt hiszem, borítékolható, hogy Gary Oldman egyszerűen zseniális a filmben, meg merem kockáztatni, hogy talán élete legjobb alakítása. Szinte ez dúcolja alá az egész filmet, ennek ellenére néha voltak unalmas pontjai. Minden esetre nekem az utóbbi idők legnagyobb filmes élménye.

2018.11.29 Gwen_mot

Nagyon sokat vártam a filmtől, és bár nem mindent kaptam meg tőle, ennek ellenére nagy hatással volt rám. Nem egy agyalós történet az tény, de mint portré rendkívül részletgazdag, és úgy gondolom, igencsak közelít a valóság és a tények felé.