Áthallás Annyi az áthallás a ma politikájára, hogy az döbbenetes. Nyilván annak, aki nem lát tovább az orránál. Ismét hasonló aljas manipulátorok kezébe adják a hatalmat a világba... több»
Félelmetes Felmerül a kérdés, hogy ki az a (nevezzük embernek), aki ilyen sztorit ír? Talán olyan 15 éves kamasz figura, aki így éli ki a vágyálmait, meseországban érezve magát. Val... több»
Hát persze ,hogy nem jelentős film Belmondo életművében , kizárólag számomra. Olyan időszakban kapott el ez a kellemes akciófilm, amikor nagyon azt éreztem, milyen jó len... több»
Csakazértis Többen elmélkedtek azon,hogy milyen unalmas és vontatott. Mások pedig magasztalták ,persze ők vannak kevesebben. Nos a művészetnek ez a lényege ,hogy ne ugyanazt a hatást... több»
Oktatandó anyag. Nemcsak maga a film, hanem a regény is zseniális. Szükséges lenne kötelező olvasmányként oktatni irodalmi és főként történelmi okokból. Persze nem lesz belőle semmi. Kibe... több»
85 Goebbels, a manipuláció művészete (2024)
Annyi az áthallás a ma politikájára, hogy az döbbenetes. Nyilván annak, aki nem lát tovább az orránál. Ismét hasonló aljas manipulátorok kezébe adják a hatalmat a világba... több»