Játssz egy 80 cm képátlójú Hyundai okostvéért! Login

Élj a mának (2021)

Here Today

Tiffany Haddish

dandelion1983   2021. 08. 20.

Nem igazán fogott meg. Végig arra vártam, hogy kicsit személyesebb, mélyebb alkotássá válik, amit a film vége felé meg is kaptam. Az utolsó félóra tetszett, de addig nem sok érzelmet váltott ki belőlem a film. Kár érte, ebben több is lett volna.

filmekreceptre   2021. 08. 12.

Nem kér a gyógyszeremből? Én kérek

Nincs annál szomorúbb, mint mikor a humoristából kikopnak a szavak. Vagyis van, mégpedig, amikor a humorista egyben apa is, aki demenciában szenved, és még a saját gyerekeire sem emlékszik. A kicsit lassú folyású film ennek ellenére pozitív hangulatú és vicces. Charlie Burnzt, a valamikor sikeres és közismert humoristát megvásárolja 22 dollárért egy rajongója, hogy közösen ebédelhessenek. Csakhogy Emma Page (Tiffany Haddish) bosszúból elcseni az exe jegyét, és ő megy el helyette a találkozóra. Bár Csúszik, a nedves tetoválású, utcai énekesnő nem tud Charlie-ról semmit, mégis egy különös és mély barátság alakul ki köztük. A fiatal nő segíti át az egyre betegebb férfit a nehézségeken, mert a családja előtt titkolja a dolgot. Nem kapott túl jó kritikákat, én sem nagyon szeretem a búbánatos jazz-zel aláfestett filmeket, pedig ebben az esetben igazán jó a sztori, és valódi humor van benne a sok mondanivalón túl.

szabi   2021. 07. 07.

Nekem nagyon tetszett a film. Kedves volt, vicces és megható, pont a jó adagokban.

lord777   2021. 06. 28.

Megéri megnézni, érdekes és szórakoztató.