
Vélemények (5)
Nehéz volt a csillagosztás, mert zseniális és jó közé raknám, de végül mégis hajlottam a zseniális felé, elmondom miért: a történet egyik fő csavara miatt. De összességében tetszett az egész, vicces volt, egyben drámai, és persze még romantikát is si... Több
A hozzászólás cselekményleírást tartalmazhat!
Nincs annál szomorúbb, mint mikor a humoristából kikopnak a szavak. Vagyis van, mégpedig, amikor a humorista egyben apa is, aki demenciában szenved, és még a saját gyerekeire sem emlékszik. A kicsit lassú folyású film ennek ellenére pozitív hangulatú... Több