Halál a Níluson

Death on the Nile

2023.09.19 Diabolus

Picit lapos volt

Nekem személy szerint a másik adaptáció jobban tetszett. Ez sem volt rossz, annyira előttem van néhány jelenet, ami a régi verzióban is hasonlóképpen zajlott le. Egy kicsit lehetett volna izgalmasabb, vagy a nyomozás lehetett volna összetettebb, de azért egy esti filmezéshez jó választás.

2022.03.02 vajafejeden

Nagyon szép film. Elképesztően pazar díszletek, álomutazás Egyiptomban, titkok és meglepetések. Érdemes volt megnézni.

2022.02.19 Benkő-Kiss Anett

Soha többé Poirot-filmet

Még 1 ilyen unalmas sz*rt... A bemutató az egész film története... Láttunk már jó Poirot-filmet, de ez egy katasztrófa. 7 perc izgalom és cselekmény, 2 óra vontatott unalom.

2022.02.18 pozsizol

A Gyilkosság az Orient expresszen után én ezt a filmet nagyon vártam, és szerintem sikerült is felülmúlnia magát a rendezőnek. A Halál a Níluson még feszültebb hangulatú, és a látványvilága is igazán nagyszerű lett. A szereposztással vannak kifogásai... Több

2022.02.17 András

Szuper film, csak azt sajnálom, hogy ismertem a sztorit, így valamennyire tudtam is, hogy mi fog történni. Ettől függetlenül szerintem ez az egyik legjobb Agatha Christie feldolgozás, ami valaha elkészült.

2023.07.12 Kata

Egyáltalán nem követi a könyvet, ugyanúgy, mint az Orient Expressz feldolgozása esetén. A látvány szép, korhű, de se Poirot karaktere nem olyan, mint a könyvekben, sem a történethez nem hű. Káosz az egész.