A lány, aki a tűzzel játszik

A lány, aki a tűzzel játszik

Flickan som lekte med elden
sptt
Noomi Rapace

A Millennium folyóiratban megjelent cikkek számos sötét ügyről rántották már le a leplet Mikael Blomkvistnek köszönhetően. Miután a lap egyik újságíróját megölik, aki épp egy emberkereskedelmet illető ügy svédországi kapcsolata után nyomozott, a férfi barátja, a félelmet nem… Több

Forgatókönyvíró: Jonas Frykberg
Ország: Németország, Svédország, Dánia
Premier (HU): 2010.11.11.

2020.04.14 pacific22

a Tetovált lány folytatása

Nekem tetszik a Tetovált lány folytatása. A végén azért van némi túlzás (az éjjel meglőtt és eltemetett lány, hajnalban kiássa magát és még arra is van ereje, hogy)... De előtte végig izgalmas. Én nem ajánlom azoknak, akik irtóznak a pedofil témájú filmektől. Nekem eléggé hihető, hogy vannak, akik éppen így reagálnak az őket ért bántalmazásokra, mint a lány!

2016.11.19 hsanya182

Nekem felejthető film lett. Kicsit nyomasztó talán a végkifejlet, de elég lassan és unalmasas jut el ideág. Bűnügyi krimi, szexuális tartalommal. Egyet megér ha krimirajongó vagy.

2017.05.17 Zoer8993

Ez egy éppen elmegy kategóriát ütött meg nálam. Nem volt semmi extra benne de élvezhetetlenné se tette semmiféle hiba. Az eleje nekem kissé gyengén indult de szép lassan belerázódott ami után nem bántam meg, hogy megnéztem.

2015.09.05 s0ltau77

Szórakoztató film, vicces karakterek, remek tálalással, jól megírt forgatókönyvvel, váratlan fordulatokkal. örök kedvencem, egyszerűen nagyszerű. Kihagyhatatlan.

2017.03.24 georgri

A tetovált lány-sorozatba tökéletesen illeszkedő film, ami sztorijában, izgalmában, feszültségkeltésében éppen olyan jó, mint amilyen elődje. Szívből ajánlom mindenkinek.

Noomi Rapace igazi könnygázt használt a filmben, Thomas Lindblad elmondása szerint napokig vörös volt a szemük utána. Szerző: phanzetomox

A filmben valódiak voltak a verekedés jelenetei, nem játszották meg.Szerző: phanzetomox

A szerep miatt ki kellett fehéríteni Mikael Spreitz haját, amit elmondása szerint nagyon nehezen sikerült csak megszoknia.Szerző: phanzetomox