Videók

Ország: Magyarország
Premier: 1976.11.30.

2023.04.04 Bafam

Pokoli jó film

Gyerekkoromban láttam, de csak véletlenül, mert a szüleim elaludtak. Én utána viszont nem tudtam, mert reszkettem a félelemtől. Ez még napokig tartott. Csodálom, hogy megúsztam gyerekkori trauma nélkül. Vagy mégsem...?

2017.05.12 Dorkateo

Tényleg a zseniális kategória. Kamaszként láttam, de annyira ütött a film, hogy nem tudtam utána aludni. Pedig nem vagyok az a félős fajta. Egyszerűen csak borzasztóan hihető az egész. Márkus zseniális. Részemről itt véget is ért a horror műfaja, ez annyira betett nekem, kitart egész életemre. :)

2023.01.24 Piczil Zsolt

Hannibal Lecter sírva jöhetne a receptért

Az előttem szólók már mindent leírtak erről a zseniális filmről, ezért csak annyit tudok kiemelni: a magyar filmgyári trükkmesterek munkája ebben a horrorfilmben (szerintem) maximális. Ha a film 20 évvel később színesben készült volna el, szem(gödör) nem maradt volna szárazon egy horrorrajongónál sem. Így viszont, és mert régi magyar termékről beszélünk, lassan a feledés homályába vész.

2021.11.17 Péter Fazekas

Nálam ez egy tökéletes alkotás, egyik legjobb magyar film! Jó a történet és a színészek is!

2017.07.21 Berto49

1977-es magyar(!) horror, sok komment szerint az első. Ugyan nem volt ijesztős, de a 66 perc elég érdekes volt. Nem érdemes a történetet tüzetesen megvizsgálni, mert sok megválaszolatlan kérdés merül fel (hová megy karácsony este egy magányos nő, Gyö... Több

Magyarországon, Alsópetényben forgatták le a teljes filmet.Szerző: Bogi87

Csupán 1985-ben mutatták be, az első komolyabb hazai bűnügyi filmként tartják számon.Szerző: Bogi87

A filmet egyből betiltották; ennek főbb okai a meztelenség, kegyetlenség, és a hullák voltak.Szerző: Bogi87

A filmben az összes gépjármű rendszámát letakarták.Szerző: mrarizona