A hőlégballon

Ballon

2020.10.18 Hondati

Isteni film

Óhatatlanul párhuzamot vontam a Good bye Leninnel, ami hasonló témát dolgoz fel. Mindkettőt zseniális filmnek tartom. Ebben a filmben sem találtam hibát, csak kiváló szerepjátékot, nagyszerű alakításokat, kiváló sztorit és megható végjátékot. Nagyon szerettem, és végig lebilincselt. Óriási retro élmény. Jó lenne még hasonlókat látni. Köszönöm az élményt.

2019.04.26 Wesleyvep

Nálam ez a film egyszerűen mindent vitt, annyira el van találva mind a téma, mind pedig a hangulata, amelyre a zseniális színészi alakítások már csak hab a tortán. Ritka az, hogy egy film minden aspektusában ennyire jó legyen. Csakis ajánlani tudom!

2019.04.27 Attila

Engem teljesen beszippantott a film. És bár szerintem voltak benne ugyan üresjáratok, meg néhány triviális dialógus, ennek ellenére számomra hatalmas moziélmény volt az egész. Még órákig tudtam agyalni a látottakon, és ezzel együtt engem kilóra megvett a film, szerintem ilyen alkotásokra lenne manapság szükség.

2019.04.20 Attila

Thomas Kretschmann pazar alakítása sokat dobott a filmen, azt meg kell hagyni. A hőlégballon egy izgalmas és okos mozi lett, ami olyan témát dolgoz fel, melyet nem sok film válllalt fel az utóbbi években, és ezt nem is teszi rosszul. Nyugodt szívvel merem ajánlani!

2019.12.31 BÉLA

Az akarat diadala

Jó kis film. Én 1979-ben határőr voltam, az osztrák határon védtem a szocialista börtönt.

2019.04.22 Kamilla

Nem volt rossz film, bár ezt a témát azért ennél erősebben, mélyebben is fel lehet dolgozni, de alapvetően rendben voltak a dolgok. A színészekre semmiképp nem lehet panasz, egyedül a koncepcióban éreztem némi bizonytalanságot. Egyszer nézhető, de igazság szerint semmi extra. Jóféle közepes.