Die Hard - Drágább, mint az életed

A Good Day to Die Hard

2015.11.02 krysn95

Szégyelljék magukat de komolyan...Egy ilyen címet így elbaltázni. A gagyi magyar színészekkel, botrányos vágással értelmetlen történettel..annyira gagyi, hogy még akkor is haragudnék rá, ha nem Die Hard lenne, de így, hogy az, nekem 4 részes maradt ezt a sorozat. Erről nem vagyok hajlandó tudomást venni.

2015.05.08 Helgus

Az előző részekhez képest gyenge. Mondhatni hogy kifulladt, az első 3 rész még jó volt a 4. rész még elment, az 5. meg nagyon rossz. Szerintem ezt a részt nem akarták komolyan venni az alkotók. Az idő is rövidebb: másfél óra. Túl gyorsan történik meg minden. Elkapkodott az egész film.

2016.02.14 Svastitsd

Nagyon tetszett. Megvan benne minden die hard kellék, jó akciójelenetek, a végén félholt főszereplő. Tetszett benne az apa fia vetélkedés, de egyben eggyütműködés.

2015.02.20 Pumpu

Remélhetőleg a hosszú lejtmenet után ez volt az utolsó szög a Die Hard franchise koporsójába. Szép emlékeket őrzök a szériából, az első rész a maga nemében őrült jó volt, de ami azóta történt, el kéne felejteni. Ezt a filmet pedig jó mélyre ásni, hogy ne rabolhassa el senkinek több idejét.

2015.02.20 Rivendin

Az egyik legrosszabb film amit valaha láttam. Az egyetlen dolog amire jó, hogy a kissé közepesen sikerült negyedik részt felértékeli egy korrekt akció filmmé. Ebben a filmben ugyanis semmi nem működik. Sztori nincs, karakterek között nincs kémia, a h... Több

2015.05.18 Milo

Félórát birtam belőle megnézni, jó oké Budapesten forgatták, már ettől tartottam, ugyanis ami magyar földön forgatnak azon átok ül. Tréler rendben volt, de nem mertem beülni a moziba ez miatt. :) Azt hiszem jól döntöttem, itthon már töröltem a p*csaba.Ez a die hard gyalázása ez a film.

2015.01.22 elvi24

Nagyon tetszett!!! A legjobb része. Gangsta jól vezeti azt a kicsi kocsit!!!! :D Amikor John mondja a fiának: Kérsz egy puszit?? Besírtam :DDD