Advertisement

Diótörő 3D (2010)

The Nutcracker

Diótörő 3D

VvV   2018. 12. 27.

Gyerekmesének elmegy, de valahogy a története nem tudott lekötni. Hamar unalmassá válik a story.

indingo   2017. 12. 31.

Mesefilmnek sem volt a legjobb. Az eredeti történethez sok köze nem vonz. Az Albert Einsteines szálat nem értettem. Látványban voltak jó megoldások.

skyman   2016. 06. 04.

Nagyon különc paródia, amiben utalnak több filmre, de nem jól sikerült, hosszú és unalmas.

Sziszi   2016. 05. 22.

Konchalovsky miatt féltem egy kicsit, hogy túlkombinált lesz, túl sok effekttel, túl sok akciódús fantasyval, de meg kell hagyni, hogy megtalálta a megfelelő mértéket, és a végeredmény nagyon jó lett, megható a vége. Mellé még Csajkovszkij fantasztikus zenéje, amit egy kicsit hozzáigazítottak a vizualitáshoz.

A filmben több magyar színész is feltűnik (Elek Ferenc, Keszég László, Nagypál Gábor), akik patkánykatonákat alakítanak.

(indingo)

A film egyes jeleneteit Magyarországon rögzítették.

(indingo)

A filmet 2007-ben forgatták, de csak 2010-ben került a nagyközönség elé.