Drágám, a kölykök összementek

Honey, I Shrunk the Kids

2020.10.07 Bazzzsi

Imádtam/imádom ezt a filmet. A történet valóság alapjába nem menjünk bele, de annyi kalanddal és izgalommal teli a film, hogy elnézem neki.

Hú,de szerettem,és igen,picit bele is éltem magam abba a miniatűr világba.Mai szemmel kissé már mosolyogtató,de a 9o évek elején ez a film maga volt a filmes kánaán.Aranyos családi mese,jó sztorival.Ma is megállja a helyét.

2017.11.20 indingo

Nem mai darab. Gyerekkoron egyik legkedveltebb kalandfilmje. Olyan kedves a története. Jók a gyereke is és a szinkron sem zavaró. Imádtam az óriáshangyát, meg a többit.

2017.03.20 ArpiHajdu és Réci

Gyermekkorom egyik meghatározó filmje a Drágám, a kölykök összementek. Szerencsére a varázsa nem múlt el akkor sem, amikor már felnőttként néztem újra. A maga korában szerintem igen ügyesen használta a film a technikát, amely a rendelkezésére állt. ... Több

2017.10.17 Lamboh

Ez sem az én filmem. Nem rossz, ezt aláírom. Viszont sem a történet, se a karakterek, de még csak a film humora sem tudott elkapni.

2019.04.25 Norbert93

A 90-es években nagy szám volt ez a széria, de messze ez volt a legjobb része, különösen, hogy ez a felnagyított miniatűr világ elnyerte a tetszésemet. Kellemes, régi családi film. Mára már feledésbe merült, de azért én még mindig emlékszem arra a kellemes kikapcsolódásra, amit a film okozott.

2019.03.28 harnas1207

Ezt a filmet anno hányszor láttam, te jó isten! Bár most közel sem értékelném ennyire, de a maga idejében eredeti történet volt és igazán élvezhető "kalandfilm"

2018.03.19 hackerjulcsi

Humoros és kedves film. Sokszor visszatért ez előtt is az irodalomban az arányok és a méretek kérdése - ha csak Gulliverre gondolunk vagy a Pantagruelre például - ez a film mégis egy régi, ismert problémakört viccesen és érdekesen tud tálalni. Ajánlom.

2016.04.27 ereln

Zseniális színészek, zseniális humorok, kevés ilyen maradandó film van. Bárhányszor képes vagyok megnézni. Az egész család kikapcsolódik a filmen, örök klasszikus, mindenképp ajánlom!

2016.07.13 zselyke

Ez nagyon jó sőt remek film érdekesnek érdekes és az fura amikor a gyerekek ilyen nagyon aprók.

2015.07.26 Bekmeli

Egyszeri nézésre szórakoztató, de néhol unalmas, középszerű poénokkal teli film. Nem egy eget rengető alkotás. Viszont klasszikusnak mondható film. Közepes

2016.11.13 kucsera

Gyerekkorom meghatározó családi filmje volt.mindig nagyon jó emlékeket hoz fel bennem.vicces.kedves kis film

2015.01.06 tomtom

Minden szempontból közepesnek tartom ezt a filmet. Az alapötlet nem igazán eredeti és a cselekmény is csak mérsékelten izgalmas, de azért képes lekötni. A poénok nem túl erősek, de lehet a filmen mosolyogni és tökéletesen illeszkedik a műfajába, ami inkább családi-, mint vígjáték vagy kalandfilm.

2015.09.25 ovejuna

Emlékszem, hogy régen imádtam ezt a filmet, meg az összes többi hasonló családi komédiát. Mára már kissé kinőttem a műfajt, ma visszanézve már egyáltalán nem annyira szórakoztató ez a film sem. Inkább gyerekes, enyhén vicces és unalmas, de tagadhatatlan, hogy aranyos és gyerekeknek való.