Három
Légy a nap kommentelője, és NYERJ mozijegyet minden nap! Tudj meg többet itt!

kmona   2017. 12. 13.

A film nagyon sok rétegből áll, amelyre talán egy élet is kevés, hogy kibontogassa az ember, persze túlzok, de ettől függetlenül ez egy nagyon tartalmas és elgondolkodtató alkotás, amit nem elég egyszer megnézni. A téma, amit fejtegetni próbál nem pusztán társadalmilag de magunkra nézve is fontos lehet.

Berto49   2017. 06. 12.

Témáját is, megvalósítását is tekintve különleges film. Egy 20 éve együttélő pár mindkét tagja, a férfi is és a nő is beleszeret egy Adam nevű férfibe. A kapcsolatból a nő ikerpárral lesz terhes. A film befejező képsora: mindhárman boldog meztelenségben fekszenek egymás mellett. Nekem a "Teoréma" jutott eszembe, bár az sokkal filozófikusabb mű, általános érvényű mondanivalóval, ez inkább formai eszközeivel – amit már a "Lé meg a Lola" c. filmből ismerhettem – tűnt ki a látott filmek sorából.