Vélemények: Szívek királynője (2019)

Láttad a filmet? Oszd meg a véleményed a közösséggel!

DJluki   2019. 05. 18.

Na, ez az a film, amire nagy szükségem volt. Egy igencsak vaskos mondanivaló egy merész alkotásba öltöztetve. Talán azt sajnálom a legjobban, hogy nem kap akkora figyelmet a film, mint a jelenleg a mozikban futó népszerű közönségfilmek többsége, holott ez is megérdemelné, hogy igenis foglalkozzanak vele. Nehéz spoileresen beszélni erről a filmről, ami engem illett, a szavam is elállt.

fester   2019. 05. 16.

Fuh, gyerekek ez a film nagyon ott van, alighanem az egyik legütősebb sztori, ami az utóbbi években napvilágot látott, ehhez nem kell se popcorn, se kóla a moziban, mert egyszerűen köpni-nyelni nem tudsz majd, annyira erős. A zseniális alakítások mellett már csak a cselekmény jobb, amit megfejeltek egy remek képi világgal, ami teljesen aládúcolja a film hangulatát!