Bazzzsi   2020. 10. 06.

Nálam azért nem talált be a film, mert nem hiszem el hogy egy felnőtt nő egy ilyen szituációban így reagálna.

Berto49   2019. 11. 21.

Valóban olyan boldogok a skandinávok?

Nem árt ismerni a cím megértését közelebb hozó matematikaprofesszor, Lewis Carroll művét, az „Alice Csodaországban”-t, mert abban szerepel a Szív Királynő (a hirtelen haragú Viktória királynő torzképe.) E műre többször is utal a film, mert ezt a kö... teljes kritika»

indingo   2019. 09. 21.

A film nem rossz, de valahogy nagyobb katarzisra számítottam. A nőt nem tudtam megérteni, nem magát a tényt hogy kikezdett a gyerekkel, hanem utána ahogy kezelte a dolgokat.

Szilonka   2020. 01. 31.

Durva film volt. Főként a vége vágott szíven. Látványban is nagyon tetszett.

TomÁcs   2019. 09. 24.

Kőkemény dráma, amely ártatatlan viszonnyal indul és nem várt következmények láncolatát indítja el.

VvV   2019. 10. 26.

Megrázó történet, főként annak tekintetében hogy mi tudjuk hogy mi történt, míg a filmben csak a nő tuja az egész storyt.

szoljhozzam   2020. 09. 09.

Maga az alaptörténet nem valami különös, de az események láncolata amelyet elindít már annál inkább.

Végig fenntartott feszültség, emlékezetes színészi alakítások és egy elgondolkodtató történet – nagyjából ezt a képet rajzolja ki a Szívek királynője, a tavaszi moziműsor talán legkellemesebb meglepetése. több»