Dumapárbaj

Dumapárbaj

2024.01.07 Ари Шандор

Kövezzetek meg...

...de nekem nagyon szórakoztató volt. Persze valószínűleg azért is volt kellemes csalódás, mert nagyon alacsonyra tettem a mércét a neten fellelhető értékelések alapján. Amúgy nem nagyon szoktam elolvasni a véleményeket, de ez nagyon alacsonyan értékelt volt, emiatt kíváncsi voltam.

2017.01.04 dulkap

Alapvetően nem akartam megnézni, annak ellenére, hogy nincs bajom a két humoristával. Már az előzetes is szörnyen kellemetlen volt, aztán a kritikák és a vélemények sem győztek meg arról, hogy ezt látnom kell. Végül egy álmatlan éjszaka vett rá, ho... Több

2023.05.09 Lóri Ádámcsik

Kerüld el

Maga az ötlet jó, hogy stand uposokkal készítsenek filmet, de a kivitelezés, a történet és a rendezés valami borzalmas. Sokkal-sokkal kreatívabban kellene hozzáállni, ha valami értékelhetőt szeretnének kihozni belőle.

2016.12.31 HercegPeter

Sajnos néhány vicces ember nem jelent vicces filmet. Pedig úgy készültem rá, hogy jól fogok szórakozni. De sajnos inkább csak a film végét vártam. Jó lenne, ha megpróbálnának még egy hasonlót, hátha jobban sikerül. Sok poén volt amit már elsütöttek a fellépéseik során, így ezek egy része már nem volt szórakoztató.

2016.03.19 MMcFly2015

Sajnos az egésznek a beharangozása megtévesztő! A vígjáték kategóriától nagyon messze áll. Sőt az a baj, hogy nem is tudjuk pontosan mi ez. Dráma!? Egy hihetetlen egyszerű történet, nagyon amatőr módon feldolgozva. Jó színészek alig vannak benne (csa... Több

2020.02.20 Syracuse

A Dumaszínházasoktól ennél sokkal többet vártam.

2017.09.25 SzFa Nézhetetlen

Mikor meghallottam, hogy a Showder klub sztárjaival film lesz , nagyon megörültem. Gyorsan meg is néztem. Számomra csalódás volt, unalmas és kevés volt benne a poén.

2016.03.20 a-arnold

elkezdtem nézni, de abba is hagytam, nem üti meg az alap Showder Klubos szintet, erőltetett, nézhetetlen... Ennél bármelyik Showder Klub epizód jobb!

2021.12.13 Péter Fazekas

Nagy csalódás volt.

2016.04.20 gazsika1978

Nagyon nagy csalódás volt számomra ez a film. Szeretem a Dumaszínházat , rendszeresen nézem de nagyot kellett csalódnom. Hadházi és Kiss Ádám próbálkoztak erőteljesen , hogy megállják a helyüket. Nem csalódtam bennük, tetszettek de maradjanak csak a stand up-nál.

2015.11.02 sztankobazsi

Nagyon szeretem a magyar filmeket és a Dumaszínházat is, rendszeresen nézem, ebben kevesebb volt mint amit vártam a filmtől, kellemes mozi-élmény volt de kevés. Hadházi, Eszenyi, Kiss Ádám meg az összes többi szereplő hozta a tőle elvárható karakterét, formáját, egyszer meg lehet nézni.

2015.06.16 cunci

Egyszerűen nem értem, minek kell erőltetni, ami nem és nem és nem megy, főleg a vígjáték műfajában a magyaroknak. Az igazsághoz hozzátartozik az is, hogy nem a színészekkel van baj, egytől-egyig kiválóak, de maga a film összességében egy rakás……. Nem tetszett.

2017.05.15 VK

Sokszor csalódtam magyar filmekben, de ez a film nem tartozik azok közé. Szórakoztató, vidám és vicces volt, jól szórakoztam rajta. A színészek alakítása is meggyőzött.

2016.05.05 irodalmialkotas

Legutóbb Oláh Ibolya volt az, aki színészi képzettség nélkül, a saját tévés karrierjére reflektálva vállalt főszerepet egy mozifilmben, de a Casting minden fogadtatásában nem volt köszönet. Az új próbálkozók: Kiss Ádám és Hadházi László.