Edison

Josh Pollack úgy gondolja, megtalálta élete nagy fogását. Újságíróként egy korrupiós ügyet fedez fel a rendőrségen belül, de sejtelme sincs arról, mekkora port kavart fel ezzel. Célponttá válik, ezzel pedig főnökét is veszélybe sodorja, aki azonnal kirúgja, de már… Több

Ország: Amerikai Egyesült Államok, Németország
Premier (HU): 2006.08.24.

2020.09.16 uniterra

Elkezdtem nezni, majd eszembe jutott kene egy jo lecsot csinalni, ugyhogy k.b. 20 perc utan mar csak a lecso erdekelt. Ez pocsek es unalmas tucat rendorfilm akart volt lenni. Orulok hogy nem neztem vegig.

2020.03.21 elekm90

Gyenge rendőrkrimi rossz forgatókönyvvel, nem is értem, Spacey-t és Freeman-t hogy lehetett rávenni erre a filmre. Tipikusan olyan film, amit az ember megnéz és pár hónap múlva el is felejt. 4/10

2018.07.31 Megamovie

Egy eléggé középszerű fim nem valami mozgalmas és hangulatosnak se mondanám.Viszont a színészgárdája sokat dob rajta Kevin Spacey és Morgan Freeman mellett Justin Timberlake is meglepően jól alakít magához képest.

A forgatás Kanadában zajlott.Szerző: dulkap

Eredetileg mozikban mutatták volna be a filmet, de a tesztvetítések gyenge visszhangja miatt egyből DVD-n hozták ki.Szerző: dulkap