Ég velünk!

Keeping the Faith

2022.07.24 Reitman

Remek film! Elég elolvasni a színészek listáját, és mindjárt lehet látni, hogy ez nagyon rossz film nem lehet! A sztori végül is egyszerű, nincsenek benne túl meglepő fordulatok, ha leszámítjuk azt, hogy egy rabbi es egy katolikus pap egyszerre sze... Több

2021.01.06 Dorkateo

Gyenguszka

Túl hosszú, és menet közben egyre jobban leül, 1 óráig bírtam. Pedig ezt jól is meg lehetett volna csinálni. A csaj nekem nagyon nem jön be, nem is tetszik, de szerintem játszani sem tud, a gesztusai száma 0 és 1 között mozog.

2015.05.03 Vitya

Ben Stiller és Edward Norton a kedvenc színészeim közé tartoznak, ezért ebben a filmben sem csalódtam. Ben Stillertől megszoktam ezt a romantikus-vicces műfajt, ami remekül illik hozzá, viszont Nortont inkább más szerepekben láttam eddig, de így romantikusban is jól alakít. Aranyos film!

2016.04.14 Leoni

Könnyed vígjáték megfűszerezve vallási kérdésekkel, Edward Nortont üdítő ilyen hétköznapi figuraként látni,főként miatta szeretem a filmet.

2015.03.30 Fildi

Egy nagyon hangulatos, jókedvre derítő vígjáték. Élettel teli, pörgős kis történet. Laza estékre kitűnő!

2015.02.15 Mano35

Nagyon tetszett a film, mindhárom színész jól alakít benne. Aranyos és érzelmes,romantikus jó sztori.

2015.03.24 Akodako

Edward Norton az egyik kedvenc színészem. Minden kategóriában jól alakít. Szórakoztató, érzelmes, cselekményes film. Tetszett.