Ég velünk! (2000)

Keeping the Faith

Dorkateo   2021. 01. 06.

Gyenguszka

Túl hosszú, és menet közben egyre jobban leül, 1 óráig bírtam. Pedig ezt jól is meg lehetett volna csinálni. A csaj nekem nagyon nem jön be, nem is tetszik, de szerintem játszani sem tud, a gesztusai száma 0 és 1 között mozog.

Vitya   2015. 05. 03.

Ben Stiller és Edward Norton a kedvenc színészeim közé tartoznak, ezért ebben a filmben sem csalódtam. Ben Stillertől megszoktam ezt a romantikus-vicces műfajt, ami remekül illik hozzá, viszont Nortont inkább más szerepekben láttam eddig, de így romantikusban is jól alakít. Aranyos film!

Fildi   2015. 03. 30.

Egy nagyon hangulatos, jókedvre derítő vígjáték. Élettel teli, pörgős kis történet. Laza estékre kitűnő!

Leoni   2016. 04. 14.

Könnyed vígjáték megfűszerezve vallási kérdésekkel, Edward Nortont üdítő ilyen hétköznapi figuraként látni,főként miatta szeretem a filmet.

Akodako   2015. 03. 24.

Edward Norton az egyik kedvenc színészem. Minden kategóriában jól alakít. Szórakoztató, érzelmes, cselekményes film. Tetszett.

Mano35   2015. 02. 15.

Nagyon tetszett a film, mindhárom színész jól alakít benne. Aranyos és érzelmes,romantikus jó sztori.

Edward Norton
Edward Norton
Ben Stiller

Edward Norton azért mondta vissza a U-571 (2000) című film főszerepét, hogy megrendezhesse ezt a filmet.

Edward Norton rendezői debütálása, és 2015-ig egyben egyetlen rendezése is.

Casanovát, az üzletembert az utca másik oldalán Jenna Elfman férje, Bodhi Elfman alakítja.