Ég velünk!

Vitya
Edward Norton
Edward Norton
Ben Stiller

Mi lesz a gyerekkori barátságokból? Néha botrány. Jake, Brian és Anna nyolcadikban még a legjobb barátok voltak. Csakhogy azóta eltelt vagy tizenöt év, és minden megváltozott. Brian (Edward Norton) katolikus lelkész lett, Jacob (Ben Stiller) pedig rabbi. Amikor azonban Anna (Jenna Elfman) ismét feltűnik, a három egykori jó barát újra összejön: a háromszög aztán a szerelem, a barátság és a hit kérdéseinek örvényébe zuhan. Brian atyának a lelkiismeretével kell megküzdenie, Jake-nek pedig hitközsége összes lányos anyájával: a rabbira ugyanis a környék minden hajadonja szemet vetett.

Premier (HU): 2000.07.13.

2022.07.24 Reitman

Remek film! Elég elolvasni a színészek listáját, és mindjárt lehet látni, hogy ez nagyon rossz film nem lehet! A sztori végül is egyszerű, nincsenek benne túl meglepő fordulatok, ha leszámítjuk azt, hogy egy rabbi es egy katolikus pap egyszerre sze... Több

2021.01.06 Dorkateo

Gyenguszka

Túl hosszú, és menet közben egyre jobban leül, 1 óráig bírtam. Pedig ezt jól is meg lehetett volna csinálni. A csaj nekem nagyon nem jön be, nem is tetszik, de szerintem játszani sem tud, a gesztusai száma 0 és 1 között mozog.

2015.05.03 Vitya

Ben Stiller és Edward Norton a kedvenc színészeim közé tartoznak, ezért ebben a filmben sem csalódtam. Ben Stillertől megszoktam ezt a romantikus-vicces műfajt, ami remekül illik hozzá, viszont Nortont inkább más szerepekben láttam eddig, de így romantikusban is jól alakít. Aranyos film!

2016.04.14 Leoni

Könnyed vígjáték megfűszerezve vallási kérdésekkel, Edward Nortont üdítő ilyen hétköznapi figuraként látni,főként miatta szeretem a filmet.

2015.03.30 Fildi

Egy nagyon hangulatos, jókedvre derítő vígjáték. Élettel teli, pörgős kis történet. Laza estékre kitűnő!

Edward Norton azért mondta vissza a U-571 (2000) című film főszerepét, hogy megrendezhesse ezt a filmet. Szerző: rbernadett

Edward Norton rendezői debütálása, és 2015-ig egyben egyetlen rendezése is. Szerző: rbernadett

Casanovát, az üzletembert az utca másik oldalán Jenna Elfman férje, Bodhi Elfman alakítja. Szerző: rbernadett

Emma
2009