Egy különc srác feljegyzései

The Perks of Being a Wallflower

2015.09.29 Loborg

Aranyos romantikus dráma , fiataloktól , fiataloknak . Vannak ugyan benne sablonos részek , de egyediek is , így szerintem igazából megéri rászánni az időt.

2017.12.30 authorgirlll

A könyv után meglepő de ez sokkal jobban tetszik. A megfilmesítés csodás. Nagyon meginditó a különc srác kamaszkori botladozása. Azt hiszem mindenki látja benne a saját bénaságát.

2015.12.30 batukán

Sablon tini filmecskére számítottam, ehelyett mély mondanivalójú drámát kaptam, mely során egy kicsit el is szakadtam a valóságtól. Szerintem ez kifogástalan.

2015.10.07 AE1205SB

Nagyon jó film, csak ajánlani tudom! A története néhol sablonos, de szerethető. Emma Watson egyre jobb színésszé fejlődik, nagyon jól hozta a karakterét. A filmzene is el van találva.

2015.07.11 moony5972

Fel nem tudtam fogni, hogy miféle film is ez. Az elején laposan kezd és ezt a tendenciát tartja is. Annyira untam magam hogy max. egy 30-40 percet voltam képes NAGY nehezen végig nézni. Bűn volt minden, ami ebbe a filmbe belekerült, se értelmes sztori se semmi.

2016.12.16 fazekasanett92

Bejött a film atmoszférája és a hangulat amit árasztott . Érdemes a könyv elolvasása után megnézni a filmet mert akkor áll össze teljesen a kép , szép a befejezés. Sajátos hangulatú és egyedi film.

2015.06.30 Prücsök

Tetszett nagyon ez a film. Nem csöpög, mégis nagyon érzelmes. A színészek játéka kiváló volt, nagyon jól hozták a rájuk írt karaktereket. Jó film, úgy ahogy van!

2016.06.11 Mulds

Valahogy ez a film a maga nemében igazán kiváló lett. Elképesztően jó kis gárdát toboroztak össze rá. Nekem ez a film igazán nagyon tetszett és bátran tudom ajánlani az érdeklődőknek.

2015.03.23 Adell89

Felemás érzéseket keltett bennem a film. Végig az volt a benyomásom, hogy a rendező nagyon ki akar bökni valamit, de nem tudja, hogy kell, vagy nem meri, mert fél, hogy esetleg aránytalan lesz az egész. Így viszont elég lagymatag lett, mindenbe belek... Több

2016.05.19 Edeske

Magával ragadó romantikus és megható dráma. Főleg a vége nagyon megfogja a nézőt érzelmileg. Szomorkás és elgondolkoztató, tanulságos történet az elszalasztott lehetőségekről és boldogságról.

2019.01.18 tooker

Annak ellenére, hogy Emma Watson nagyon hitelesen alakít, nem jött át annyira a film mondanivalója, főként azután, hogy a korábbi könyvváltozatot olvastam.

2016.07.20 Bog1

Nagyon klasszikus film és igazából mindenben megegyezik a könyvvel és épp ezért is tetszik nagyon a színész játékok nagyon klasszak benne is szóval ez a kedvenc filmen mindig örömmel tölt el hogy ha látom mindenkinek ajánlom szerintem tényleg nagyon jól meg lett rendezve és jók a zenék is.

2015.06.26 Mócii

Ez a film nagyon unalmas. Tele van sablonnal és hihetetlenül nyálas, pedig szeretem a romantikus filmeket, de ez már sok. Nekem a színészek sem az igaziak…

2015.11.03 Cptn_Cold

Elkeseredtem mire a film végére értem. Azt vártam kap egy ütős kis befejezést de nem. Végig fenntartja az izgalmat és akkor szúrja el amikor már nem várnád. Egy felettébb béna lecsapott véggel. Kár érte.