Egy különc srác feljegyzései

The Perks of Being a Wallflower

2015.02.23 Rivaikun

Jó lenne elolvasni a könyvet, a film pedig nagyon tetszett. Az elején szerintem direkt volt nyújtott, és rágós, ahogy a kirekesztettek érzik magukat általában az életben, vagy ahogy a napjaikat átélik. Csak essek túl rajta, csak legyen vége. A film v... Több

2015.12.09 juliS

Nagyon jó kis film, azt hiszem mindenki tud kötődni ezekhez a szereplőkhöz, már csak azért is, mert nagyon tehetséges fiatal színészekkel van dolgunk. Igaz, mindannyiuknak van még hova fejlődniük, de az alakításuk akkor is nagyon hiteles, és nagyon á... Több

2017.07.31 KatalinGulyas1982

Azért adok 4 csillagot, mert a szándék tisztességes ezzel a filmmel. A színészek megtettek mindent. Emma Watson-t külön figyeltem -s bevallom, itt tűnt fel számomra, hogy még mindig olyan iskolás módon felmondja a szerepet. Hogy a csudába becsülik tú... Több

2015.03.02 MutantNinjaPony

Ritka esetek egyike: ez a film jobb, mint a könyv! Nincsen agyon bonyolítva és ezért lett jó. A színészek jók, a történet jó, és az agész azért lesz nagyon jó, mert át lehet érezni. Olyan eseteket mutat, ami megeshet velünk is.

2015.01.26 agnes

Emma Watson és Logan Lerman tökéletes színészek véleményem szerint ! Imádom egy filmben látni őket ! Az eleje a filmnek lassú, de mégis érdekes és utána az események csak úgy történnek ! :)

2015.02.11 nandiwrc

Nekem tetszett, kicsit át is éreztem a történetet, megfogott. Többször nézős film, fiataloknak bátran ajánlom!

2015.01.23 Maddy

Imádtam. Valóban jobban tetszett nekem is, mint a könyv változat. Tök jó az alapsztori, szuper a színészgárda. Emmának pedig iszonyat jól áll ez az egyszerű, tipikus kamasz szerep.

2015.02.12 kurrek

Egyszer láttam a filmet, persze nem másért néztem meg, mint Emma miatt, de megtetszett. A könyvvel nem volt tisztában, így nem tudtam, hogy mire számítsak. Kellemes meglepetést nyújtott és, ha nem is az év filmje volt, nagyon aranyos és megszerettem. 5/4

2015.03.29 babus1004

Jó az alap történet. Szerintem jobban sikerült a film mint a könyv. Kicsit elvont történet, de a hangulata magával ragad. Fiataloknak való aranyos kis történet.

2015.01.28 Sritech

Nagyon jó film volt, olvastam a könyvet is, nekem a könyv jobban tetszett, de jól meg lett filmesítve!

2015.01.28 saca79

Ez inkább egy tiniknek szoló film, felnőttek is megnézhetik, de azoknak unalmasnak fog tűnni.

2015.01.23 hatiche89

Az elejét untam de utána ahogy folytatódott a film, egyre jobban érdekelt.

2015.09.21 Jackob

Emma Watsonnak még van hova fejlődnie színészileg, persze nagyon tetszik, amit csinál, az ENSZ-ben is meg minden, de sem ebben a filmben, sem azokban, amiket azóta láttam, nem igazán mutatott fejlődést a Harry Potterhez képest, pedig azt hiszem, volna benne potenciál.

2017.10.09 TMLNSN ANGELIKA

Zseniális, engem megfogott. Néha nem csak nézni kell. Egy színészt sem szeretnék külön kiemelni, szerintem mindnyájan remekül játszották szerepüket. Bátran ajánlom.