Egy nap

One Day

2015.09.29 Loborg

Nem vagyok oda túlságosan a romantikus vígjátékokért (akkor minek nézem, ugye? :D) de ez mondhatom, hogy tetszett. Aranyos történet és nem is volt túlzottan sablonos.

2018.07.23 Kis Anna Kinga

Szeretem ezen romantikus alkotásokat, ráadásként csak erősít pluszban a zseniális Anne Hathaway személye is, aki nemcsak vonzó, hanem remek színésznő is! A történet is érdekes, de nagyon is aktuális, szóval amint lesz időm megnézem! Köszi még egyszer!

2018.07.06 oneminute

Igazi romantikus film, telítve érzelmekkel. Jó film, ajánlom mindenkinek.

2015.10.06 AE1205SB

Nem igazán bírom Anne Hathaway, de ebben a filmben mégis sikerült neki megfognia. Nagyon hitelesen hozta ő is és Jim Sturgess is a karakterét, a történet nagyon tetszett, a lezárás méltó volt hozzá, így lett kerek egész.

2017.03.06 Hedy0809

Szuper kis film! Többször láttam már,de nagyon aranyos történet. A színészek jól játszanak,van mondanivaló,van eleje,közepe,vége. Ajánlom mindenkinek!

2016.04.14 Leoni

Nagyon szép film, de a könyvet is ajánlom mindenkinek, mert nagyon érdekes, ahogy beletekinthetünk az életükbe mindig azon az egy napon az évben.

2015.06.30 Prücsök

Ez a film hatalmas! Szerintem kiváló benne minden, semmire se lehet panasz! A karakterek nagyon jók és a színészek is kiválóan hozzák a rájuk írt szerepet, Jim Sturgess nekem pozitív csalódás, nagyon jó színész. Többször nézhető.

2015.04.25 adibandii

Szerintem egy nagyon megható és romantikus történet.Anne Hathaway és Jim Sturgess remekül játszák a főszerepet,szerintem nagyon jó páros,remek választás volt.A vége persze nagyon szomorú,de ennek ellenére nagyon tetszett

2016.07.04 veress75

Szerintem érdekes történet, mindig csak egy napon keresztül kapunk bepillantást a karakterek életébe, ahol kapunk örömöt, bánatot, romantikát, dühöt, még egy kis humort is, mindent. Jó a színészi játék is.

2015.06.21 szafffy

Romantikusnak romantikus, mér -már túlságosan is. Viszont ezzel együtt unalmas is. Az örökérvényű témák, amikről szól, már lerágott csont. Langyos, egysíkú film.

2016.05.08 anita9215

Szeretem a kellemes hangulatú romantikus filmeket és ebben meg volt minden még egy kevés humor is. Lehet, hogy nem lett ez a film maradéktalanul tökéletes film mégis szerintem egészen tűrhető és vállalható. Nem sok, de apróbb gyengék észrevehetőek benne. Egyébként tetszetős. Kedvemre való volt az utolsó percig.

2015.08.24 Norcsi59

Reális igazi dráma ami Megvilágít bizonyos élethelyzeteket amik tényleg előfordulhatnak az emberrel. Őszinte eredeti és meggyőző film némi tanulsággal.

2015.11.23 Jozzsef

Legjobb barátokból lett szerelmesek nem egy új téma,de mégis tetszik ez a film. Szinte minden ember számára akad egy olyan nap ami annyira emlékezetes,hogy nem tudja kitörölni a fejéből,a film is erről szól egy bizonyos napról.Érdekes is a film mert miközben az a bizonyos egy a nap téma mégis bemutatja az elmúlt 20 évet.

2015.06.26 Mócii

Kiváló film. Imádom a romantikus filmeket és ez is elnyerte a tetszésemet. A története kiváló, a színészek pedig nagyon jót alakítanak! Csak ajánlani tudom!