Egy nap

2021.10.31 Milan391349

Érzelmes, szép film.

2019.12.01 Puncs

Egy életszerűen romantikus dráma

A romantikus filmek gyakran giccsesek, és sokszor túl sok rajtuk a cukormáz, de ez a film ékes példája annak, hogy lehet jó romantikus drámát csinálni a szokásos bevett sémák és klisék nélkül is. Egyúttal azt is bebizonyítja, hogy egy könyvfeldolgozá... Teljes kritika

2017.02.02 hszpp

Számomra ez az igazi romantikus film. nem nyáladzás,nem csak boldogság,tűzön,vizen át kitartva,megküzdve....s igen,sajnos nem boldog befejezéssel. DE ez így szép és jó. Garantált a pityergés lányoknak:)

2017.04.17 indingo

Jim Sturgesst picit kisfiúsnak találtam Annehez képest. A történet tetszett, már azt hitte az ember, hogy tudja mi lesz a vége. Biztos én vagyok gonosz, de úgy örültem, hogy nem lett hepiend.

2018.07.09 Norbi

Szép film. Romantikus történet, megvan az egésznek a kerete, szépen felépített, jó színészekkel. Nem billen át a nyálas kategóriába ,amit külön kiemelnék mint pozitívumot.

2018.05.01 dailyfilmsan

Nem vagyok odáig a romantikus filmekért de eszt szeretem a borús befejezés ellenére. Kicsit furcsa hogy életük minden gócpontja egy napra esik de ez adja a film pikantériáját. Szerethetők a karakterek. Bár Emma (Anne Hathaway) a humor istennőjének van beállítva nekem mégse jött át ez a túláradó humor.

2016.02.17 MP170506

Egyik kedvenc romantikus filmem! Nem csöpög, de mégis tele van érzelemmel! Nagyon jó a humora, megható és tanulságos története. A vége nagyon drámaira sikerült!

2017.06.30 diumiu

Nagy kedvencem annak ellenére hogy nem szeretem sokszor megnézni, mert hogy van benne lehangoló rész..... Emlékszem kis moziba néztük meg barátnőkkel, de a végén mindenki döbbenten hagyta el a termet.... A szereplők fantasztikusak voltak, érdemes megnézni.

2021.10.28 Greeta

Áradtak az érzelmek a filmből. Témájában az egyik legjobb. A humora is figyelemre méltó.

2017.07.27 Lonka

Összességében kedvelem ezt a filmet, mert nem olyan egyértelmű benne minden, mint az a romantikus filmekben szokott lenni. Azt kicsit sajnálom, hogy a szerelem nem teljesedhetett be.

2016.10.27 MKristijan

Tudom hogy dráma, meg szomorú, de mégis hordoz magában egy elég nagyadag pozitív töltetet. Amitől valahogy a film végén mégsem azzal a súllyal kelsz fel a képernyő elől amit az a 3/4-nél odatesz :). Kedvenc filmek között szerepel

2017.10.13 kevelin

Imádom Anne Hathawayt. És ez a gilm is elég jóra sikeredett. Nem lett kaaszasiker de engem nagyon megfogott.

2015.09.23 Zsceeeka

Nagyon szép romantikus dráma, de még kibírható mértékben romantikus. :D A színészeknek nagyon jól állt a szerep. Aki szereti a romantikus filmeket, annak kár lenne kihagyni.

2016.08.21 Timike

Szívszaggató film. Nagyon karakteres történettel és a szereplők is nagyon szimpatikusak voltak.