A mentős

El practicante

2021.01.30 stomachh

Jóindulattal is csak átlagosnak nevezhető. Sajnos túl sok érzelmet nem váltott ki, meg lehetett volna ezt a forgatókönyvet jobban is csinálni. Egy unalmas vasárnapon egyszer meg lehet nézni.

2019.02.23 fijass

Se nem okos, se nem jó, se nem érdekes - és még csak szimpátiát sem vált ki egyetlen szereplő sem. Ennél mindenki talál jobb néznivalót még egy unalmas vasárnap délután is.

2020.10.11 Bakó Zoltán

Kellemes pszicho-dráma. Picit lassú a történetvezetés, de a színészek - ahhoz képest, ahogyan spanyolok szoktak - egész jól alakítottak. Mondjuk Casastól ez már elvárás... Pici csavar van a végén ;)

2020.09.18 KingPin

AZ alkotók szerettek volna valami nagyon izgalmas, nyomasztó és eredeti dolgot, ez érződik, ehelyett született egy nyomasztóan unalmas, kicsit sablonos és túlságosan értelmezhtetlen valami.

2020.09.25 filmekreceptre

A mentős szakma és a kerekesszékesek lehúzása ez a film

A történet szempontjából szinte mellékes, hogy a film főhőse mentős. Szóval hiába várunk Isteni műszakra, ami az egyik legjobb vígjáték a témában, morbid poénok és kreatív megoldások helyett, valami sötétet kapunk. Nem egyszerűen depis a film, hanem a végletekig negatív. Ángel karaktere, aki lop a betegektől, bunkó és erőszakos, egyszerre húzza le a posványba a mentős szakmát és a baleset utáni éne a kerekesszékeseket. Még az egyetlen pozitívnak szánt figura, a barátnő sem tud színt vinni a filmbe. Egyszer nézhető, végül is érdekes a téma, meg van egy kis izgalom a végén.

2019.02.17 Nemecsek

Semmi eredeti nincs benne, mintha minden apró részletet láttam volna már: baleset, az elme megbomlása, érthetetlen tettek - csak itt még nem is érdekelt, hogy miért történik ez.