sipekimate   2020. 06. 12.

Nem sok latin-amerikai sorozatot láttam, de el kell gondolkodnom rajta, hogy ezen változtatnom kéne, ha ilyen minőséget tudnak hozni. A háttértörténetet nagy vonalakban ismertem, vagyis hallottam róla, és aztán utána is olvastam, miután végignéztem. Ez egy plusz pont, amit a széria számlájára tudok írni. :)

Tamás   2020. 05. 15.

Izgalmasan keveri a heist és a vígjáték elemeket, engem ezzel fogott meg, és hát igen, az, hogy megtörtént esetről van szó, az egy külön említésre méltó vonal. Nem sokat vártam, de sokat kaptam, ajánlom!

Fiximan   2020. 04. 15.

Egyszerű de határozott történetvezetés, ami mögött volt alkotói vízió. Az ilyesmit nagyon tudom értékelni!

Galuska   2020. 03. 11.

Ez a történet kétségkívül megért egy megfilmesítést, és az alkotók nagyon is jól nyúltak hozzá a sztorihoz. Le a kalappal, lebilincselő film született.