Elhajlási engedély

Hall Pass

2020.10.19 dovetusfurdo

Töbszőr nézős

Remek vígjáték , de nem a bugyuta fajta . Többször elgondolkodtató ,a párkapcsolati problémákat egészen elképesztő mód körbejárta.

2018.01.20 mamiéstöti2

Egy elég gyenge vígjáték ahhoz képest, hogy a tartalma is elég jó és Owen Wilson is szokott jó filmekben szerepelni.

2019.07.25 Ms. Akárki

Kellemes kikapcsolódás volt, de csak mert nem volt sok elvárásom és mert Owen Wilson és Jason Sudeikis-t nagyon bírom. Pár jól fekvő poén volt és az alapötlet komikuma miatt érdemes megnézni egyszer legalább.

2015.04.22 Bizsu82

Jó kis film, sokat nevettem rajta. Bár kiszámítható, ennek ellenére szórakoztató, élvezhető, jó poénokkal teli. A témaválasztás is jó. Moziban láttam, tényleg élményt nyújtott, ezért bátran ajánlom!

2016.02.21 Adepto

Őszintén nem kell sokat várni ettől a filmtől. Nekem elég vegyesek az érzéseim vele kapcsolatban, mert voltak benne ugyan jó részek, de amikor nem, akkor kifejezetten cikis és gagyi volt, ami nagyon lerontotta az összhatást. Sokkal többet ki lehetett volna hozni belőle. Egynek elment.

2015.05.08 hejnekem

Ez egy tipikusan olyan film, ahol csak hátra kell dölni és nevetni. Sok hülyeség van benne, de ha nem vesszük komolyan még tanulhatunk is az alap mondanivalójából. A legtöbben nem bánják meg ha megnézik, ha szeretik az Owen Wilsonon filmeket

2015.07.22 london2012

Nem kell ettől a filmtől sokat várni egy egyszerű átlagos vígjátékra sikeredett de ettől függetlenül érdemes megnézni egyszer biztosan :) és utána el lehet dönteni kinek mi...

2016.08.12 tvmérnök

Egész elnézhető film . Bár itt- ott lehetne jobb is . De humoros és realist és ez nekem speciel tetszett. Az alapötlet is jó csak kissé kiszámítható. De mindenképpen nézhető vígjáték.

2015.06.25 Tomi

Egy nagyon rossz vígjáték. Alig néhány alkalommal tudtam elmosolyodni a filmen. A színészek se voltak a toppon. Egy semmitmondó unalmas vígjáték. Teljesen felejthető alkotás.

2018.06.14 schvarz

Annak ellenére hogy egy egyszerű vígjátéknak tűnik mégis van mondanivalója a filmnek és rádöbbent dolgokra. Reális problémákat vet fel . Nagyon jó, szórakoztató a humora!

2019.04.08 imreacs82

Vígjáték kategóriában nálam ez az a film, ami többszöri nézésre is megnevettet, jókedvre bír, mert nagyon jók a beszólások, és a két szerencsétlen fickó nagyon egyedi.

2016.04.15 nagyniki987

Bár nyilván tudható hogy lesz a vége a filmnek, mégis szórakoztató, vicces, őrült vígjáték. Minden megvan benne, ami egy ütős, humoros, minden figyelmet lekötő vígjátéka kell. Jó szórakozást adott a film.

2015.05.06 Szeky

Szórakoztató film, ami kellő képpen humoros, viszont kiszámíthatóak fordulatok. A cselekmény nem sokban különbözik a többi hasonló kategóriájú filmétől. Ha úgy ülsz le elé, hogy szórakozni vágysz és nem vársz tőle többet, akkor egy kellemes 105 percben lesz részed!

2015.03.29 goldfisy

Nagyon bírom ezeket a pasikat, egyszerűen felejthetetlenek, nagyon is rájuk szabott szerep. Édesek ahogy rájönnek, hogy nem is annyira fenékig tejfel a facérlét. Megnevettető, színvonalas vígjáték.