Játssz egy Hyundai okostévéért! Login

dovetusfurdo   2020. 10. 19.

Töbszőr nézős

Remek vígjáték , de nem a bugyuta fajta . Többször elgondolkodtató ,a párkapcsolati problémákat egészen elképesztő mód körbejárta.

mamiéstöti2   2018. 01. 20.

Egy elég gyenge vígjáték ahhoz képest, hogy a tartalma is elég jó és Owen Wilson is szokott jó filmekben szerepelni.

Ms. Akárki   2019. 07. 25.

Kellemes kikapcsolódás volt, de csak mert nem volt sok elvárásom és mert Owen Wilson és Jason Sudeikis-t nagyon bírom. Pár jól fekvő poén volt és az alapötlet komikuma miatt érdemes megnézni egyszer legalább.

Bizsu82   2015. 04. 22.

Jó kis film, sokat nevettem rajta. Bár kiszámítható, ennek ellenére szórakoztató, élvezhető, jó poénokkal teli. A témaválasztás is jó. Moziban láttam, tényleg élményt nyújtott, ezért bátran ajánlom!

Adepto   2016. 02. 21.

Őszintén nem kell sokat várni ettől a filmtől. Nekem elég vegyesek az érzéseim vele kapcsolatban, mert voltak benne ugyan jó részek, de amikor nem, akkor kifejezetten cikis és gagyi volt, ami nagyon lerontotta az összhatást. Sokkal többet ki lehetett volna hozni belőle. Egynek elment.

hejnekem   2015. 05. 08.

Ez egy tipikusan olyan film, ahol csak hátra kell dölni és nevetni. Sok hülyeség van benne, de ha nem vesszük komolyan még tanulhatunk is az alap mondanivalójából. A legtöbben nem bánják meg ha megnézik, ha szeretik az Owen Wilsonon filmeket

tvmérnök   2016. 08. 12.

Egész elnézhető film . Bár itt- ott lehetne jobb is . De humoros és realist és ez nekem speciel tetszett. Az alapötlet is jó csak kissé kiszámítható. De mindenképpen nézhető vígjáték.

A forgatás 2010 februárjában kezdődött Atlantában.

(ps)

A filmeseknek 200 ezer dollárjába került a harangjáték szerzői jogainak megvásárlása, ami egyébként az Esküdt ellenségek (1990) című filmből származik.

(ps)

Paige szerepét Amanda Bynes elvállalta, de végül le kellett mondani róla, mert a szoros időbeosztása miatt nem tudott részt venni a forgatáson.

(ps)

Peter Farrelly és Bobby Farrelly, a rendezőpáros gyakran alkalmaz filmjeiben jelentéktelen mellékszerepekben Boston Red Sox játékosokat.

(ps)

Maggie apját Dwight Evans alakítja, aki a Boston Red Sox baseball csapat egykori játékosa.

(ps)

Richard Jenkins Cumberlandben él Rhode Island államában, ott, ahol Peter Farrelly és Bobby Farrelly, a rendezőpáros felnőtt.