Elhajlási engedély

Elhajlási engedély

Hall Pass

Rick (Owen Wilson) és Fred (Jason Sudeikis), a két jó barát már évek óta házasságban él, de feleségeik nem túl boldogak, neheztelnek, mert a fiúk mindig más nőket bámulnak. Úgy döntenek hát, hogy adnak nekik egy hét kimenőt, amikor mindenki azt csinál, amit akar. Nincs harag, nincs kérdés, de egy… Több

Premier (HU): 2011.03.03.

2020.10.19 dovetusfurdo

Töbszőr nézős

Remek vígjáték , de nem a bugyuta fajta . Többször elgondolkodtató ,a párkapcsolati problémákat egészen elképesztő mód körbejárta.

2018.01.20 mamiéstöti2

Egy elég gyenge vígjáték ahhoz képest, hogy a tartalma is elég jó és Owen Wilson is szokott jó filmekben szerepelni.

2019.07.25 Ms. Akárki

Kellemes kikapcsolódás volt, de csak mert nem volt sok elvárásom és mert Owen Wilson és Jason Sudeikis-t nagyon bírom. Pár jól fekvő poén volt és az alapötlet komikuma miatt érdemes megnézni egyszer legalább.

2015.04.22 Bizsu82

Jó kis film, sokat nevettem rajta. Bár kiszámítható, ennek ellenére szórakoztató, élvezhető, jó poénokkal teli. A témaválasztás is jó. Moziban láttam, tényleg élményt nyújtott, ezért bátran ajánlom!

2016.02.21 Adepto

Őszintén nem kell sokat várni ettől a filmtől. Nekem elég vegyesek az érzéseim vele kapcsolatban, mert voltak benne ugyan jó részek, de amikor nem, akkor kifejezetten cikis és gagyi volt, ami nagyon lerontotta az összhatást. Sokkal többet ki lehetett volna hozni belőle. Egynek elment.

A forgatás 2010 februárjában kezdődött Atlantában.Szerző: ps

A filmeseknek 200 ezer dollárjába került a harangjáték szerzői jogainak megvásárlása, ami egyébként az Esküdt ellenségek (1990) című filmből származik.Szerző: ps

Paige szerepét Amanda Bynes elvállalta, de végül le kellett mondani róla, mert a szoros időbeosztása miatt nem tudott részt venni a forgatáson.Szerző: ps

Peter Farrelly és Bobby Farrelly, a rendezőpáros gyakran alkalmaz filmjeiben jelentéktelen mellékszerepekben Boston Red Sox játékosokat.Szerző: ps