Emily Párizsban

Emily in Paris

2020.10.27 violet_hope11

Ez a sorozat szinte teljes mértékben a látványról szól: Párizs szebbnél szebb utcáiról, kávézóiról, a szereplők által viselt ruhakölteményekről stb. A történettől nem vártam túl sokat, így csalódnom sem kellett. Könnyed, csajos, szórakoztató, olykor ... Több

2021.12.23 Timike

Az első évadban voltak történések. A főszereplő egy új helyre került, új embereket ismert meg. A második évad nem igazán haladt semerre.

2022.01.06 Manfred393292

Egyszer meg lehet nézni

A franciák kb. ilyenek. De a világ minden taján vannak rossz es jó emberek. Amúgy nem tudom elhinni, hogy komolyan ezen besértődik valaki... Tényleg sok a kutyagumi, a barátságtalan ember, rossz szemmel nézik, ha idegen nyelven szólnak hozzájuk. Ugyanez volt a tapasztalatom, amikor ott jártam. Azon is meglepődtem, milyen slampos volt a legtöbb ember. Állandóan cigit kunyeráltak, ha kiültünk valahova, és sötétedéskor szó szerint féltem. Sok a hajléktalan. Nagy csalódás volt Párizs! A filmekben mindig olyannak festették le, mintha a Vogue magazint lapozgatnád.

2020.10.06 csenge

A cím, a plakát, a trailer... igen, maga a sorozat is pont olyan, amit ebből leszűrünk, avagy hogyan látja egy relatíve tanulatlan amerikai harmincas Párizst meg Európát. Ha francia lennék, tuti vérig sértődnék.

2020.10.02 DarkLion

Olyan ez a sorozat, mintha az Instagramról ollózták volna össze, vagy megkértek volna egy influencert, hogy segítsen be a forgatókönyv megírásába, hogy a lehető legtöbb közhelyet egy alkotásba passzírozzák, ami amúgy sikerült.

2020.10.05 Péter

Az benne a vicces és a szórakoztató, hogy bizonyos emberek számára tényleg ennyi és ilyen az élet. Na ők biztos nagyon élvezik elejétől a végéig.

2020.11.09 Kanyi

Humoros, és egy általános problémát dolgoz fel: új barátok, új szerelem stb. Kicsit néha közhelyes, de a női nézőtársaim biztos imádni fogják.

Balhé
Briliáns elmék
2011
Ez bűn

2022.01.08 Léna Virág

Nagyon tetszik, imádom Párizst, imádom Lily Collinst. A legjobb sorozat, amit mostanában néztem.