Én és a hercegem 2. - A királyi esküvő

Én és a hercegem 2. - A királyi esküvő

The Prince & Me II: The Royal Wedding

A királyi esküvő előtt néhány héttel veszélybe kerül a wisconsini orvostanhallgató Paige és a dán herceg, Edvard kapcsolata, no meg a Dán monarchia is, amikor rosszakaróik találnak egy törvényt, ami szerint a trónörökös csak olyan feleséget választhat magának, akinek az ereiben szintén nemesi vér csörgedez. Ha nem így tesz, le kell mondani a trónról... Vajon a szerelem győz-e vagy a trón csábítása?

Forgatókönyvíró: Mark Amin, Katherine Fugate
Premier (HU): 2008.02.01.
Jonathan Firth

2019.07.31 Ms. Akárki

Kellemes romantikus film. Egész érdekes történetszálat is kanyarintottak a kötelező szerelmi bonyodalomhoz, úgyhogy elégedett vagyok a filmmel. Aranyos volt a páros, úgyhogy megvett kilóra ez a film.

2015.08.19 Vuk

Egészen kellemes, egyszerű romantikus film, ami inkább csajosra sikeredett, szóval férfiaknak nagy valószínűséggel nem igazán fog bejönni. Az alakítások végül is korrektek, és a párbeszédek is aranyosak.

2015.03.09 gandalf01

Hát, nekem már az előző rész sem igazán jött be, de azért adtam még egy esélyt a folytatásnak. A történet csak még jobban leegyszerűsödött, és nem igazán teszi izgalmasabbá a kiszámítható "fordulat", "bonyodalom", és hát a végét is kitalálhatjátok, hogy mi lett...:)