Csak a baj van veled!

Csak a baj van veled!

En liberté!

Yvonne (Adéle Haenel), egy francia városka nyomozója nemrég megözvegyült, elhunyt féjre pedig hősnek számít. Ám hamarosan kiderül, hogy a férfi mégsem volt az a mintapolgár, mint aminek gondolták - és a nő mindent megtesz, hogy ezt valahogy jóvá tegye, miután véletlenül rájön, hogy férje korrupt… Több

Ország: Franciaország
Premier (HU): 2019.03.07.
Forgalmazó: CineTel

2019.07.15 Kiro93

Hát, gyerekek ez egy elképesztően jó vígjáték, alighanem az egyik legjobb, amit az utóbbi időben láttam. Egyszerre szórakoztató és romantikus, ami manapság eléggé ritkaság. Szóval, én csakis ajánlani tudom. Garantáltan ki tud rajta kapcsolódni az ember.

2019.03.08 ollggaalek

Kicsit katyvasz lett ez a film, mintha az alkotók sem tudták volna eldönteni, hogy mit akarnak. A Csak a baj van veled egy vegyes műfajú, alapvetően komoly témákat boncolgató film, ami nem tud egyről a kettőre lépni. Kár érte, viszont így sajnos nem is tudom ajánlani a megktekintését.

2019.03.06 doktorfaust

Nekem általában nem szokott bejönni ez a fajta humor, de el kell ismernem, ezt most egész jól eltalálták a készítők. A dialógusok nagyon jól meg vannak írva, amire már csak hab a tortán a remek helyzetkomikumok!

2019.03.09 googk

Ezt a filmet elsősorban Adele Haenel és Pio Marmai párosa miatt érdemes megnézni, külön-külön és együtt is zseniálisak és szórakoztatóak. A sztori kellően egyedi és humoros, gyorsan lepereg a játékidő is.

Pierre Salvadorit a Csak a baj van veled!-ért a legjobb rendező díjára jelölték a francia Lumiere Awardson. Szerző: hp

Pierre Salvadori egy interjúban elmondta, hogy olyan filmesek nyújtotta számára inspirációt, mint Ernst Lubitsch vagy Gregory La Cava.Szerző: hp

A film eredeti címe "Remise de Peine" volt. Szerző: hp

A filmet a 2018-as Cannes-i Filmfesztivál Directors' Fortnight szekciójában is bemutatták. Szerző: hp

Értékelés: 7.5/10
(2019. 03. 07.)
Igazi, őrülten játékos és üdítően szórakoztató vígjáték Pierre Salvadori új filmje, amelynek főszereplője, Adéle Haenel még sosem volt ennyire szexi. Több