Európa a jövőben

Tribes Of Europa

2021.09.22 jfruzsi97

Első perctől kezdve megnyert ez az utópikus világ, a mondanivalója, a történet, látványilag, mindenhogy. Érdekes és izgalmas. Ajánlom.

2021.04.15 Robinson76

Európa a nem is tudom, mi után... és mi előtt...

Azzal kezdeném, hogy a sorozat jó néhány kedvenc szériámra, illetve azok összemixelésére emlékezetet, ezért nem is volt kérdés, hogy a szívemre hallgatva maximálisra osztályoztam. Alapvetően rendben van, mert kellően érdekes a történet, és elég látványos a kivitelezés is. Viszont a forgatókönyv lehetne jobb is, és vannak azért ezen kívül is kisebb hibái, de mivel zsánerem a fajtája, elnézőbb is vagyok a sorozattal szemben. A törzsek felépítését, életét, egymáshoz való viszonyukat például jobban is bemutathatták volna, ezekről szívesen tudtam volna meg többet. Nem utolsó sorban így 2074 Európájának is jobb alapot adhatott volna, ha nagyobb betekintést kapunk arról, mi történt és merre tart e világ, mely a széria alapjául szolgál. 6 rész alatt csodát nem lehet tenni, és az alkotók nem is tettek, de próbálkoztak becsülettel, és összességében kitettek magukért. A hibáit is inkább csak a rövid játékidejének tudom be. Néztem volna még egy darabig, és bevallom, várom a folytatást.

2021.05.23 Lóri Ádámcsik

1x nézős

Mintha a Mad Maxet keresztezték volna az Éhezők viadalával és az 1984-gyel. :)

2021.02.01 Gyula

Ezt vártam eléggé, de aztán nagy csalódás lett, akárcsak az Altered Carbon. Mintha a szép cgi mögül kiveszett volna a valódi tartalom.

2021.01.30 SunnyM

Jó rácsúszni egy ilyesmi sorozatra: pörög, meg van benne egy csomó szép vagy látványos jelenet, és olyankor még az sem izgat, hogy mintha egy 10 éves írta volna a cselekményt.

2021.02.02 HUNjanos

Határozottan látványosan induló sorozat, ám a történet nem a legnagyobb erőssége, lekötni mégis leköt.