
Vélemények (15)
Ivan Reitman rendezésében egy könnyed sci-fi vígjáték, amelyben egy meteorit becsapódása után két tudós és egy tűzoltó próbálja megállítani a féktelenül fejlődő földönkívüliek invázióját. A film stílusa szándékosan nem veszi komolyan önmagát, tempója... Több
Az Evolúció nem egy filmremek, nem egy szerfölött jó komédia és nem is egy jópofa sci-fi. Csak egy film. Bevallom, mégis egyik nagy kedvencem, mert annyira agyament, annyira retard, hogy csak na. Sz@r napjaimon nézem meg mindig, mert a duma jobb kedv... Több
Nem szoktam felpontozni az ilyen komolytalan sci-fiket, de nem tudnám ebbe a kategóriába sorolni, ugyanis ez egyértelműen vígjáték egy kis áltudománnyal megtoldva. Minden bugyutasága ellenére nagyon szórakoztató, teljes egészében élvezhető komédia. H... Több
Egész jó kis, scifi vígjáték. Tetszik ez a komolyan, nem vett feelingű ufo támadás. Vannak benne jó, poénok. Nekem a szörnyek kinézete, is nagyon tetszik.
Imádtam. Rendkívül jó scifi/akciófilm. Vicces, pörgős, jó dumák és klassz szereplőgárda. Ahhoz képest, milyen régi, még az animációt és a lényeket is szépen megoldották.
Egy korrekt alkotás, azt tudom róla mondani. A története rendben van, eltúlzott, de ez volt az alkotók célja. Helyenként humoros, jók a karakterek és a párbeszédek is.
Hasonló filmek
Ellent mond a szabályoknak a film, semmit sem szabad komolyan venni benne. Szerintem nagyon látványos és végig pörög a film.
Párszor meg lehet nézni a filmet. Nagyon pörgős és nincs benne egy unalmas perc sem. Nem szabad persze komolyan venni, de nagyon jó a humora. Ajánlom mindenkinek.
David Duchovny nagyon jó benne. Jó vígjáték lett, elég egyedi az ötlete és van mondanivalója is. Összességében egy jó paródiát sikerült megalkotni.
Természetesen nem szabad komolyan venni a filmet, nekem nagyon tetszett a lények fejlődése és a sztori is.
Szerintem ez egy jó vígjáték, tetszett a történet, az extra gyorsan fejlődő lényeg, meg úgy minden. A végén meg ahogy legyőzik a lényeket. David Duchovny meg külön pikantériát ad a filmnek.
A film sok szempontból közepes. Ezek a filmes effektek már 2001-ben sem hasítottak, de egy vígjátékhoz bőven elég ennyi. A történet egy bohózat, kész kabaré, szint már paródia. A poénokon lehet nevetni, van belőlük jó pár. Ivan Reitman jól kapta el a helyzetkomikumokat is. Ez egy átlagos komédia, nézhető, de semmi extra.