78% 439 szavazat
Vélemények

Evolúció

Evolution

 Több
Filmadatlap
15
Vélemények (15)
29
Szereplők (29)
29
Képek (29)
1
Videók (1)
8
Érdekességek (8)
Díjak
Filmkritika
6
Cikkek (6)
Fórum

Vélemények (15)

Írj véleményt
 
2025.08.03 Leslie77

legújabb vélemény

Ivan Reitman rendezésében egy könnyed sci-fi vígjáték, amelyben egy meteorit becsapódása után két tudós és egy tűzoltó próbálja megállítani a féktelenül fejlődő földönkívüliek invázióját. A film stílusa szándékosan nem veszi komolyan önmagát, tempója... Több

0
 
2022.06.15 JRD

Nem nagy durranás és mégis kedvenc...

Az Evolúció nem egy filmremek, nem egy szerfölött jó komédia és nem is egy jópofa sci-fi. Csak egy film. Bevallom, mégis egyik nagy kedvencem, mert annyira agyament, annyira retard, hogy csak na. Sz@r napjaimon nézem meg mindig, mert a duma jobb kedv... Több

1
 
2019.06.13 Fekete Gandalf

Látványos vígjáték

Nem szoktam felpontozni az ilyen komolytalan sci-fiket, de nem tudnám ebbe a kategóriába sorolni, ugyanis ez egyértelműen vígjáték egy kis áltudománnyal megtoldva. Minden bugyutasága ellenére nagyon szórakoztató, teljes egészében élvezhető komédia. H... Több

1
 
2017.08.01 Orosz István

Egész jó kis, scifi vígjáték. Tetszik ez a komolyan, nem vett feelingű ufo támadás. Vannak benne jó, poénok. Nekem a szörnyek kinézete, is nagyon tetszik.

0
 
2019.04.28 Ms. Akárki

Imádtam. Rendkívül jó scifi/akciófilm. Vicces, pörgős, jó dumák és klassz szereplőgárda. Ahhoz képest, milyen régi, még az animációt és a lényeket is szépen megoldották.

0
 
2016.05.05 TomÁcs

Egy korrekt alkotás, azt tudom róla mondani. A története rendben van, eltúlzott, de ez volt az alkotók célja. Helyenként humoros, jók a karakterek és a párbeszédek is.

0
 
2017.07.27 Lonka

Pár perc után rájöttek a készítők, hogy ebből nem lehet komoly filmet csinálni , így humorosra vették a figurát. Nagyon pörög végig a film és egy hatalmas poénra van kihegyezve a vége.

0
 
2016.06.19 Timcsi

Ellent mond a szabályoknak a film, semmit sem szabad komolyan venni benne. Szerintem nagyon látványos és végig pörög a film.

0
 
2016.04.30 szoljhozzam

Párszor meg lehet nézni a filmet. Nagyon pörgős és nincs benne egy unalmas perc sem. Nem szabad persze komolyan venni, de nagyon jó a humora. Ajánlom mindenkinek.

0
 
2016.11.14 goat2000

David Duchovny nagyon jó benne. Jó vígjáték lett, elég egyedi az ötlete és van mondanivalója is. Összességében egy jó paródiát sikerült megalkotni.

0
 
2017.01.21 Katkatt

Természetesen nem szabad komolyan venni a filmet, nekem nagyon tetszett a lények fejlődése és a sztori is.

0
 
2016.02.23 BlaBlaBla

Szerintem ez egy jó vígjáték, tetszett a történet, az extra gyorsan fejlődő lényeg, meg úgy minden. A végén meg ahogy legyőzik a lényeket. David Duchovny meg külön pikantériát ad a filmnek.

0
 
2015.10.02 ZsoltSon

A film sok szempontból közepes. Ezek a filmes effektek már 2001-ben sem hasítottak, de egy vígjátékhoz bőven elég ennyi. A történet egy bohózat, kész kabaré, szint már paródia. A poénokon lehet nevetni, van belőlük jó pár. Ivan Reitman jól kapta el a helyzetkomikumokat is. Ez egy átlagos komédia, nézhető, de semmi extra.

0
 
2015.10.08 DarkLion

Ez egy B kategóriás, de ettől még fergeteges komédiának sikerült. A történetet egy percig sem tudjuk komolyan venni, ami valljuk be, csak az előnyére válik. A karakterek önmagukban véve is viccesek, a színészek pedig jól érzik, hogy egyáltalán nem ko... Több

0