Evolúció

Evolution

2022.06.15 JRD

Nem nagy durranás és mégis kedvenc...

Az Evolúció nem egy filmremek, nem egy szerfölött jó komédia és nem is egy jópofa sci-fi. Csak egy film. Bevallom, mégis egyik nagy kedvencem, mert annyira agyament, annyira retard, hogy csak na. Sz@r napjaimon nézem meg mindig, mert a duma jobb kedvre derít, a bárgyú mellékkarakterek pedig mosolyt csalnak az arcomra. Kikapcsnak pont megfelel! Szóval, filmre fel és jó szórakozást!

2019.06.13 Norbert93

Látványos vígjáték

Nem szoktam felpontozni az ilyen komolytalan sci-fiket, de nem tudnám ebbe a kategóriába sorolni, ugyanis ez egyértelműen vígjáték egy kis áltudománnyal megtoldva. Minden bugyutasága ellenére nagyon szórakoztató, teljes egészében élvezhető komédia. Ha valóban komoly filmet készítettek volna belőle, mint az eredetileg is tervezték valószínűleg pont ez a komolyabb hangvétel vitte volna el az egészet negatív irányba. Szerencsére "átkonvertálták" egy látványelemekben bővelkedő vígjátékká, s ezáltal egy egyedi stílusú mozit láthattunk.

2017.08.01 Orosz István

Egész jó kis, scifi vígjáték. Tetszik ez a komolyan, nem vett feelingű ufo támadás. Vannak benne jó, poénok. Nekem a szörnyek kinézete, is nagyon tetszik.

2019.04.28 Ms. Akárki

Imádtam. Rendkívül jó scifi/akciófilm. Vicces, pörgős, jó dumák és klassz szereplőgárda. Ahhoz képest, milyen régi, még az animációt és a lényeket is szépen megoldották.

2016.05.05 TomÁcs

Egy korrekt alkotás, azt tudom róla mondani. A története rendben van, eltúlzott, de ez volt az alkotók célja. Helyenként humoros, jók a karakterek és a párbeszédek is.

2017.07.27 Lonka

Pár perc után rájöttek a készítők, hogy ebből nem lehet komoly filmet csinálni , így humorosra vették a figurát. Nagyon pörög végig a film és egy hatalmas poénra van kihegyezve a vége.

2016.06.19 Timcsi

Ellent mond a szabályoknak a film, semmit sem szabad komolyan venni benne. Szerintem nagyon látványos és végig pörög a film.

2016.04.30 szoljhozzam

Párszor meg lehet nézni a filmet. Nagyon pörgős és nincs benne egy unalmas perc sem. Nem szabad persze komolyan venni, de nagyon jó a humora. Ajánlom mindenkinek.

2016.11.14 goat2000

David Duchovny nagyon jó benne. Jó vígjáték lett, elég egyedi az ötlete és van mondanivalója is. Összességében egy jó paródiát sikerült megalkotni.

2017.01.21 Katkatt

Természetesen nem szabad komolyan venni a filmet, nekem nagyon tetszett a lények fejlődése és a sztori is.

2016.02.23 BlaBlaBla

Szerintem ez egy jó vígjáték, tetszett a történet, az extra gyorsan fejlődő lényeg, meg úgy minden. A végén meg ahogy legyőzik a lényeket. David Duchovny meg külön pikantériát ad a filmnek.

2015.10.02 ZsoltSon

A film sok szempontból közepes. Ezek a filmes effektek már 2001-ben sem hasítottak, de egy vígjátékhoz bőven elég ennyi. A történet egy bohózat, kész kabaré, szint már paródia. A poénokon lehet nevetni, van belőlük jó pár. Ivan Reitman jól kapta el a helyzetkomikumokat is. Ez egy átlagos komédia, nézhető, de semmi extra.

2015.10.08 DarkLion

Ez egy B kategóriás, de ettől még fergeteges komédiának sikerült. A történetet egy percig sem tudjuk komolyan venni, ami valljuk be, csak az előnyére válik. A karakterek önmagukban véve is viccesek, a színészek pedig jól érzik, hogy egyáltalán nem ko... Több

2021.11.27 NexFish

Nagyon bugyuta, de mégis nagyon szórakoztató.