Advertisement
Játssz egy Samsung Galaxy A20e-ért ·  Fórum Login

Berto49   2019. 02. 09.

A műfajának közepes szinten megfelelt

Nem értem a rengeteg negatív véleményt. Ez egy akciófilm 1995-ből, női főszereplője pedig a szupermodell ex Mrs. Gere, vagyis Cindy Crawford. Az Arany Málna díjakat sem értem, mert Crawford teljesítette a feladatát: nagyon jól kellett kinéznie és ez meg is volt. Ja, hogy testdublőrt alkalmaztak a vonatos jelenetben? Nem mindegy!? Viszont a nők kedvéért mutatták William Baldwint hátulról, ruha nélkül. Nem feltétlenül kell mélyenszántó, filozófiai gondolatokat keresni benne, ez nem az a műfaj. Helyette öt percenként robbanások, lövöldözések, autósüldözés minden mennyiségben. Abban az időben a fő ellenség még az orosz KGB volt, sok minden változás mellett ez is megváltozott. Egyszeri alkalomra megfelelő kikapcsolódást nyújtott, ezzel be is töltötte a funkcióját.

rbernadett   2015. 11. 14.

A film annak az eredménye lett, hogy kellett egy film Cindy Crawfordnak, hát olyan is lett.

Thibo84   2016. 06. 14.

Tinédzserként láttam először a filmet, és végig azt vártam, hogy mikor kerül le a ruha Cindy Crawford-ról. A történet nem hagyott bennem maradandó nyomot.

Cindy Crawford

Ez az egyetlen film, melyet Andrew Sipes rendezett.

(Thibo84)

Dan Hedaya-nek nagyobb szerepe volt a filmben, azonban kivágták.

(Thibo84)

Az európai kiadása körülbelül nyolc perccel hosszabb, kevesebb erőszakot, de több erotikus jelenetet tartalmaz.