Tiszta játszma

Fair Game

2019.02.09 Berto49

A műfajának közepes szinten megfelelt

Nem értem a rengeteg negatív véleményt. Ez egy akciófilm 1995-ből, női főszereplője pedig a szupermodell ex Mrs. Gere, vagyis Cindy Crawford. Az Arany Málna díjakat sem értem, mert Crawford teljesítette a feladatát: nagyon jól kellett kinéznie és ez meg is volt. Ja, hogy testdublőrt alkalmaztak a vonatos jelenetben? Nem mindegy!? Viszont a nők kedvéért mutatták William Baldwint hátulról, ruha nélkül. Nem feltétlenül kell mélyenszántó, filozófiai gondolatokat keresni benne, ez nem az a műfaj. Helyette öt percenként robbanások, lövöldözések, autósüldözés minden mennyiségben. Abban az időben a fő ellenség még az orosz KGB volt, sok minden változás mellett ez is megváltozott. Egyszeri alkalomra megfelelő kikapcsolódást nyújtott, ezzel be is töltötte a funkcióját.

2016.06.14 Thibo84

Tinédzserként láttam először a filmet, és végig azt vártam, hogy mikor kerül le a ruha Cindy Crawford-ról. A történet nem hagyott bennem maradandó nyomot.

2015.11.14 rbernadett

A film annak az eredménye lett, hogy kellett egy film Cindy Crawfordnak, hát olyan is lett.