Fehér pokol

The Grey

2015.06.02 zsuzsa

Nagyon szeretem Liam Neeson filmjeit, eddig egyben sem kellett csalódnom. A tájak és a film képi világa is gyönyörű, míg a farkasos részek egyszerre sokkolóak és rendkívül félelmetesek! Az meg külön pozitívum, hogy nem lökik mindig őket az arcunkba, hanem csak sejtetik, hogy itt vannak! Zseniális volt!

2015.05.20 mokanszkit

Nagyon izgalmas és fordulatos ez a film. Az, hogy pontosan mi történt a feleségével, az csak az utolsó percekben derül ki. Én, pl. végig azt hittem, hogy elhagyta, és elég sokkoló volt megtudni a végén, hogy pontosan mi is történt. Nagyon tetszett.

2015.10.19 Bimbi

Láttam már jobb túlélős filmet, de összességében egy jól összerakott, izgalmas film. A színészek alakítása meggyőző, és az események magával ragadják érzelmileg is a nézőt.

2015.05.19 Sz.N.K.N

Véleményem szerint eszméletlen jó film volt. Jó volt Liam Neeson alakítása is. Az elejétől (pontosabban a lezuhanástól) fokozatosan nőtt a feszültség, a vége meg szabályosan megkoronázta a filmet. Rég láttam ebben a kategóriában (és mostanság) ilyen jó filmet.

2016.02.22 Telezsu

A túlélős fimek közül nem a legjobbak között van. Egyszeri nézésre szórakoztató, de sok újdonságot nem adott a szereplők alakítása középszerű. Átlagos film.

2018.07.28 Robi

Életem egyik legjobb filmje a fehér pokol a vége az valami csodálatos, amikor szembekerül a falka vezérével és megtudjuk a film egyes részleteit is. Én mindenkinek csak ajánlani tudom .

2015.08.05 tomtom

Ha nem megyünk bele a sztori hitelességébe, csak hagyjuk a filmet szépen dolgozni, nem fogunk rosszul járni. Rendesen rázott a hideg a moziban, miközben néztem.

2015.03.25 Holló

Ismét egy film, amit Liam Neeson egyedül is elvinne a vállán. Zseniális ez a fickó, bár igazán komoly drámai szerepekben ritkán láthatjuk, de nagyon hiteles, szinte mindent meg tud etetni velem.

2020.11.21 András383248

Neeson legjobb filmje

Nagyon kemény film. A legférfiasabb film, amit valaha láttam.

2022.01.23 freeman

Király film.

2015.02.08 Powerful900

A színészek nagyon korrekt módon odateszik magukat, különösképpen Liam Neeson, aki tökéletes választás volt a főszerepre. A film zenéje is fantasztikus, ami leginkább a zárójelenetben csúcsosodik ki, ami úgyszintén zseniális. Minden kétséget kizáróan... Több

2015.08.19 Buffy

A Fehér pokol egy nagyszerű kis túlélőmozi, igaz, semmi extra, de az remekül lett becsomagolva. Egyébként meg Liam Neesonnak mindent elhiszek.

2015.01.31 sanyika

Élveztem nagyon ezt a fimet Szörnyű volt ahogy lezuhant a gép és annyi ember életét vesztette, aki meg túlélte annak meg a farkasokkal kellett szembeszállnia. Nálam 5/5 pontot kap

2015.02.17 Vidal89

Remek túlélős dráma, egy zseniális Liam Neesonnal. Én a rendező munkásságért is rajongok!