Félelmek háza

Félelmek háza

House of Fears

A város egyik házáról az a hír járja, hogy kísértetek tanyáznak benne. Halloween ünnepe jó alkalom arra, hogy megnyissák az érdeklődők előtt. A megnyitás előtti éjszakán hat fiatal úgy gondolja, milyen remek móka, ha belopakodnak a házba. Ám hamarosan rájönnek, hogy csapdába estek, nem tudják elhagyni a házat. A legrosszabb rémálmuk válik valóra, amikor kiderül, hogy halál vár rájuk az elképzelhetetlen szörnyűségek labirintusában. A kis csapat létszáma egyre fogy, miközben minden menekülési akciójuk kudarcba fullad. Megéri-e valaki közülük a reggelt?

Rendező: Ryan Little
Forgatókönyvíró: Steven A. Lee, John Lyde
Zene: J Bateman
Premier (HU): 2009.04.24.

2023.11.30 Kóborló

Halált hozó félelmek

Nem számítottam egy hatalmas durranásra a Ryan Little által rendezett, 2007-es Félelmek háza című filmtől, de sajnos még a minimális elvárásaimat is messze alul tudta múlni jelen produkciónk. Mondjuk amikor elolvastam a film rövid tartalmat, már akko... Teljes kritika

Teljesen felesleges itt lenni

Legalább Ryan Little a szemrevaló „eyecandyket” belepakolta a filmbe. Úgymint Samantha (Corri English), Hailey (Sandra McCoy), Candice (Alice Greczyn) és Megan (Lauren McKnight). A többi? Lássuk! De előtte van egy pompás ötletem. Mit szólnátok, ... Teljes kritika

2015.11.13 doobie

Szerintem egy kissé butácska a film. Nem igazán jött be. És nem is tudom ajánlani senkinek sem. Amolyan olcsó horrorfilm, híg történettel és gyenge karakterekkel. Még egy sima borzongást sem tudott elérni nálam.

2017.02.19 avatar123

Nálam nem igazán érte el azt a hatást a film, amit igazán vártam volna tőle. Oké, a képi világa egészen korrekt, megvan a maga hangulata, de sajnos ennél többet nem igazán tud. A karakterek számomra borzasztóan idegesítőek voltak, nem tudtam velük mit kezdeni, és ez eléggé rányomta a bélyegét az egész filmélményre.

A filmvégi stáblista után láthatunk még egy extra jelenetet a filmhez.Szerző: Kóborló

Az egyik forgatókönyvíró, John Lyde is feltűnik egy apróbb szerep erejéig a filmben. Ő alakította Samantha apját.Szerző: Kóborló

A filmet először az amerikai Shriekfest Filmfesztiválon mutatták be, 2007. október 7-én. Szerző: Kóborló