Felültetve

Felültetve

Setup

Sonny, Vincent és Dave régóta haverok, együtt nőttek fel Detroit „aljas utcáin”. A sors úgy rendelte, hogy mindhárman a bűnnek élnek. Egy gondosan kitervelt, de egyben véres gyémántrablást követően Vincent (Ryan Phillippe) elárulja a barátait: beléjük ereszt egy sorozatot, és hagyja őket elvérezni. Sonny (50 Cent) bosszútól hajtva a nyomába ered a zsákmányt magának megtartó társuknak, ám ahhoz, hogy visszaszerezze, ami jogosan megilleti, egy veszedelmes gengszter-főnökkel kell társulnia. Amikor a hajsza végén szembekerül egykori barátjával, döntést kell hoznia, amely örökké megváltoztatja az életét.

Rendező: Mike Gunther
Forgatókönyvíró: Mike Behrman, Mike Gunther
Premier (HU): 2012.07.05.

2018.01.19 mamiéstöti2

Bruce Willis nagy kedvencem, de inkább a régebbi filmjeit kedvelem, de itt is hozta az általa játszott karaktert maximálisan.

2015.05.08 Helgus

Minden történésben találtam kritikát, valószerűtlen az egész. Bruce Willis meg szégyen, hogy elvállal pár percet egy ilyen amatőr alkotásban, nagy szüksége lehetett a pénzre. ami még külön vicc, hogy ő van a borítón és csak mellékszerepben beszélget pár percet.

2015.05.06 goldfisy

A műfaját nehezen határoltam be a film megtekintése után. Gengszterdrámának sekélyes, időnként kivillanó lazasága pedig igencsak erőltetett. Nagyon sok a klisé, nincsen semmi egyediség.