
Vélemények (3)
Az első évadot (8 részt) láttam. Igazán izgalmasnak, sőt lenyűgözőnek találtam. Tartalmában nem sok a mély filozófia, inkább bulvár, és mégis! Betalált! Susan Sarandon és Jessica Lange szenzációs alakításaikkal tökéletesen hozták elém Bette Davis és ... Több
Elhiszem, hogy a rengeteg TV csatornának valamivel ki kell töltenie a végtelen műsoridőt, de ennek ellenére személy szerint túlzásnak tartom, hogy egy olyan „belterjes” viszonyból, mint két színésznő ádáz gyűlölködése nyolc részes sorozatot kreáljana... Több