A szürke ötven árnyalata

Fifty Shades of Grey

2016.04.30 angel001

Először a könyv összes részét olvastam el, és meg kell mondanom, nagyon tetszett, jól meg írt könyv, szuper, izgamalmas fordulatokban gazdag leírás.Alig vártam a filmet, amire elsők között vettünk jegyet.Sajnálatos módon sok köze nem volt a könyvhöz:(

2015.11.02 sztankobazsi

Nagyon vártam a filmet, mert mind a 3 könyvet elolvastam 2szer is. Nagy reményekkel ültem be a moziba, erre olyan pofont kaptam, amire nem számítottam. Egyszerűen sírtam, hogy milyen rossz lett ez a film. A jelenetek igénytelenül egymásra hányt kocká... Több

2017.01.23 Enjoy

A könyv után a film gyenge volt. Egyáltalán nem ragadott meg és nem tudtam beleélni magam az eseményekbe. Nem hiteles és a színészek karaktere sem illik a szerepbe.

2015.07.27 fagitta

Amatőr kivitelezésű, de elgondolkodtató dráma. A karakterek nem eléggé hitelesek, sablonos hatást keltenek és hiányzik az igazi profizmus. Nehezen bontakozik ki a lényeg.

2015.03.25 Aranyhal

Jobban beharangozták a filmet, mint amilyen, de összességében nekem tetszett. Viszont nagyon különlegesebbnek nem érzem más hasonló filmekhez képest. A könyv azért jobb volt. A befejezése nagyon tetszett.

2016.10.05 niky86

Egyáltalán nem olyan rossz film, mint ahogyan azt sokan mondják róla. Nekem például sokkal jobban tetszett, mint a könyv, utóbbit túlságosan közönségesnek találtam. Szerintem a filmből kihozták a maximumot, amit csak lehetett a történet alapján. Színészek is jók benne.

2015.06.16 cunci

Értetlenül állok ez előtt az egész Szürke-jelenség előtt. Az egekig lett hype-olva, egész februárban a csapból is ez folyt, de én még senkivel sem találkoztam, akinek ez tetszett volna. Sőt, egyetlen pozitív véleményt vagy kritikát nem hallottam/olva... Több

2015.03.27 drsolomon

Silány a rendezés, laposak a jelenetek, amatőrök a színészek. A mondanivaló valóban tanulságos, ahogyan bemutatja a kiszolgáltatottságot és az érzelmi vakságot. Számomra monoton történet.

2016.10.10 tiszaizsofi

Átlagos film, megm túl egyedi karakterekkel. Sablonos az egész, és korántsem annyira nagy durranás, ahogyan azt előtte a média sugallta. Könyvben lehetséges hogy jobb. Nincsenek túl mély mondanivalói.

2015.05.08 tamas84

Nem hittem volna, hogy ezt fogom mondani, de nem is lett olyan rossz, mint amilyenre számítottam. A könyv alapján egy buta mozit vártam, de sikerült kellemeset csalódnom. A rendező képest volt kezdeni valamit a rettenetes alapanyaggal, és bár azért m... Több

2017.02.08 Ancsus

Nem olyan rossz ez a film, mint amennyire mondják, persze azt sem állítom, hogy jó, de egyszer simán megnézhető. Ritkán mondok ilyet, de ezerszer jobb, mint a könyv, az számomra túlságosan mocskos volt.

2016.10.26 Manfred

A könyv sokkal jobban tetszett mint a film. A film nagyon lapos és unalmas, a sztori elég gyenge és az „erotikus”jelenetekből sem hoztak ki sokat. Csalódás volt.

2015.03.13 inemeth

Nem éppen feminista, és nem fukarkodik a szexjelenetekkel. Naturális, néha kissé káoszos. Hiányérzettel távoztam a moziból, a végét összecsapottnak tartom. Ezek ellenére megérte, mert nem a megszokott filmélményt adta.

2017.02.25 Beuszi

Egész jó kis film, még ha olyan sokan támadják is. Ez előtt egyébként egy picit értetlenül állok, mert szerintem rendben van, még ha nem is lesz belőle kultuszfilm.