A szürke ötven árnyalata

Fifty Shades of Grey

2015.06.29 macikutya

A film óriási hírverést kapott, ezért mentek sokan megnézni. Én nem bírtam végig nézni, mivel nem olvastam a könyvet, így már az első fél órában olyan lényeges dolgokat hagytak ki, hogy a mellettem ülő páromtól (aki imádta a könyvet) kérdezgettem, ho... Több

2015.06.01 *tünde

Nekem tetszett. Egész jó film lett belőle. Egyébként a színészek teljesen jól hozták a szerepeiket, őszintén szólva sokkal rosszabbra számítottam. Könyvben azért jobb volt.

2015.03.23 Akodako

Összességében bejött film. Nyújtott egy másfajta élményt a többi ilyen jellegű filmhez képest, amitől különlegesebb. Viszont maga a sztori nem nagy durranás, de az előadásmód egyedi.

2017.04.18 jozsagabri

Mondhatni hogy csak kíváncsiságból néztem meg a filmet, de csalódást okozott mert semmi egyediség nincs benne, nagyon unalmas és vontatott, a karakterek nem fogtak meg. Gyenge próbálkozás.

2015.06.30 bigi

A film minősíthetetlenül rossz lett. Az elején a karakterek kibontásával, megismertetésével nem bajlódnak sokat, egymásra hánynak pár jelenetet, a szereplők között nulla a kémia, teljesen összefüggéstelenül halad előre a sztorinak szánt valami. Chris... Több

2016.09.15 Vviktor

A könyv után csalódás volt a film, de azért egyszer nézhető. Dráma kategóriában nagyon gyenge, de más kategóriába sem sorolhatnám. A színészek sem győztek meg.

2015.12.29 Luxury

Nem tudok érdemben hozzászólni, mert a játékidő felénél kikapcsoltam, annyira idegesítettek a karakterek. Nagyon rosszul játszik mintkét főszereplő, szinkronnal pedig csak további idegességet áraszt az egész. Áh, borzalom. Könyvben tetszett

2015.03.25 kocoska20

Érdekes, hogy a kiszolgáltatottság és önbizalomhiány mennyire eltérítheti az embert a helyes útról. Az őszinte szerelem reményében olyan dolgokba megy bele a lány, ami igazán távol áll tőle. Jó film, tetszett.

2015.06.16 AESB

Én nem olvastam a könyvet, így nincs viszonyítási alapom, de talán ezért tudom azt mondani, hogy ez a film nem rossz! Nem egy nagy durranás a története, nem olyan mint amilyennek beharangozták, de szerintem igen is nézhető! A színészekről meg annyit,... Több

2017.08.28 ocskol

Ennek a filmnek egészen biztosan nem én vagyok a célcsoportja, de őszintén szólva nem is tudom, hogy ki az, akinek ez tetszik... akárkivel beszéltem, mindenki negatívan nyilatkozott róla.

2016.08.17 Macika

Nekem csalódás volt a film, mert egy nagyon lassú cselekményű, vontatott film. Nincs benne igazán érdekes, izgalmas jelenet, az az érzésem hogy összecsapták a filmet.

2015.05.29 *bella

Nekem bejött. Egész nézhető kis film volt. Egyébként a színészek teljesen jól hozták a szerepeiket, őszintén szólva sokkal rosszabbra számítottam.

2015.08.26 csongi888

Ez a film azoknak a nőknek vagy férfiaknak jön be akik nem rendelkeznek jellemmel/ stílussal és vagy azt is pénzért akarnak venni. Továbbá olyat látnak a filmbe ami igazából nincs benne. A south park sorozat valamelyik epizódjában volt egy hasonló "zacsimcfikasrud" meseje.

2015.08.14 Imádom Nagy Antalt

Ha felmerül, akkor a párkapcsolat egy igen radikális, de annál fontosabb tényezője lehet e hajlam megismerése és helyén kezelése. Sajnos ezt nem tartották elég lényegesnek az alkotók. Kaptunk erotikát, volt érzékiség, de valahogy mindvégig azt érezte... Több