Focus: A látszat csal

Focus

2017.01.24 Olivér Rózsa

Vártam a filmet de számomra csalódás volt. Unalmas volt sokhelyt nem tudta fentartani a figyelmet. Kár érte mert alapötlet nem lett volna rossz.

2015.06.10 macskulare

Végig lekötött a film. Talán ezzel még nem "spoiler"-ezem, de olyan fordulatok vannak benne, amik előtt fejet hajtok. Nem lehet rájönni. Nagy dumás film! Legalább egyszer megnézni mindenképp ajánlom!

2017.12.29 authorgirlll

Nagy reményekkel ültem le ehhez a filmhez, de azt kell, hogy mondjam elég laposra sikeredett. A szerelmi szál a iszonyú gyenge ott verik át egymást ahol tudják. Egyszer jó volt látni de elég is volt.

2015.05.13 hejnekem

Izgalmas film, csavaros történettel, nem tartozik a legjobbak közé ebben a műfajban, de a szerethető színészek, a szép helyszínek, és az hogy eléggé szórakoztató mindenképpen azt jelenti, hogy megéri megnézni.

2021.12.12 Péter Fazekas

Egyszer meg lehet nézni, de nem egy nagy durranás.

2015.08.26 pisti18

Én még moziban láttam, és végig lekötött. Talán ezzel még nem spoiler-ezem, de olyan fordulatok vannak benne, amik előtt fejet hajtok. Nem lehet rájönni. Legalább egyszer megnézni mindenképp ajánlom!

2016.04.20 gazsika1978

Will Smith legújabb filmjében nagyot kellet hogy csalódjak. Egyszer nézhető kategória, a romantikus szál valahogy nagyon nem hiányzott ebbe a filmbe . A színészek és a párbeszédek jók voltak, egy-két csavar is volt benne, de senki ne fűzzön hozzá túl sok reményt, ezerszer láthattuk már ezeket a jeleneteket.

2015.07.21 london2012

Személy szerint nekem egy őt csillagot érő film mint történet mint rendezés mint szereplőket tekintve. Aki nem láttam még annak érdemes megnézni mindenképp. 5star

2017.03.09 Hedy0809

Szuper,pörgős kis film. Tetszett a szereplők játéka,nagyon jó a sztori. Vicces,szórakoztató,fordulatos. Nagyon jók a dumák benne! :D

2015.06.26 Tomi

Egy közepesen lassú vagy egy közepesen gyors tempóju film. Az első fele vagyon ott van a második viszont nem az igazi. Egy közepes kis film lett belőle se nem rossz se nem jó, nagy csalódást nem fog okozni senkinek.

2016.02.17 Rayman102

Nagyjából korrekt az értékelés. Jó színészek, jó alakítás, de annyira nem volt jó. Vicces, izgalmas, fordulatos és humoros. A legjobb a filmben az, hogy nem kiszámítható!

2015.06.23 superxaba

Pont a 39-ik perc volt az, amikorra totál elfelejtettem, hogy filmet nézek, teljesen beleéltem magam. Szuper film, mellékszereplők is száz százalékosat nyújtanak, Will Smith is sokat javult, Margot Robbie pedig az új Angelina Jolie! Ja és az operatőri munkáért külön torta jár!

2017.10.30 Zsuzsy

Átlagos, sablonos akciófilm. Körülbelül erre számítottam az előzetese és a színészek alapján. Egyszeri nézésre alkalmas de újdonságot ne várjunk tőle.

2015.08.17 Aranyhal

Tipikus Will Smith film. Nekem túl sablonosnak, középszerűnek hatott. Egyszer nézhető, nem adott sok újat. Pörgős, tipikus akció jónak mondható poénokkal!