Focus: A látszat csal

Focus

2015.07.31 fagitta

Frappáns, pörgős, sokszínű vígjáték. Jók a fordulatok, humorosak a karakterek és maga a dramaturgia is a helyén van. Félelmetesen jók a párbeszédek, nagyszerű a duma!

2015.08.26 Mr. Zero

Ez valami szörnyűre sikerült. Nem gondoltam volna az elején, hogy én egy ilyen filmre fizetek be de úgy látszik ebből a koncepcióból csak ennyire futotta. Nagyon nem nyerte el a tetszésemet pedig nem szokásom válogatni.

2015.06.09 Skarsh

A Focus egy nagyon pörgős és vicces film. Szerintem nagyon jól megírták a történetet. Van benne kellőképpen fordulat és a sok sablon ellenére is nézhető film. Egy könnyed popcorn mozi a család minden tagja számára. Minimum egyszer nézős!

2016.05.05 irodalmialkotas

A szélhámosfilmekben a nézőt is mindig átverik, ezúttal különösen sokszor. Átverés folyik a világban szinte minden helyen! Igaz állapotot ábrázol!

2015.11.16 Regi82

Kedves,szerethető akció és egyben love story. Nagyon ötletes a történet. Kicsit talán túl sok jelenet jutott a szerelmi szálra. A végén tetszett a csavar de a befejezés katasztrófa.

2015.06.29 macikutya

Kifejezetten jól sikerült ez a film. Könnyed és humoros vígjáték, ahogy azt vártam tehát nem csalódtam. Mivel itt a főtéma az átverésről szól, ezért rengeteg fordulat-csavar van benne. Nagyon jó, ahogy meg csinálták az átverés az árverésben, csavart ... Több

2015.05.13 Szeky

A Focus egy nagyon sablonos film, ennek ellenére igazán izgalmas és pörgős. Margot Robbie csodálatosan néz ki benne, meg van közte és Will Smith között az összhang. A kiszámítható vég mégis kicsit fordulatosra sikerül. Nagyon jól szórakoztam rajta, egyeszer mindenképpen ajánlatos megnézni!

2015.10.20 J.Fatime

Hihetetlenül érdekes film volt. Amúgy is nagyon szeretem Will filmjeit és itt is nagyon jó szerepet játszott. Érdekes volt látni ez a világot,hogy lopnak,néha már azon gondolkoztam,hogy vajon nekem is mennének ezek a trükkök. Itt ott néhol poénos is ... Több

2015.06.30 bigi

Jó film, jó poénokkal és szerintem megtalálták a középutat abból a szempontból, hogy nem akarták túlbonyolítani. Viszont izgalmas és fordulatos lett. Will Smith és Margot Robbie között annyira jó volt az összhang a szexualitás, szinte vibrált körülöt... Több

2015.11.24 S.Marika

Tökéletes film. Nagyon kedveltem elejétől a végéig. Amikor már kicsit úgy éreztem,hogy nah történhetne valami akkor pont jött egy hatalmas fordulat. Ezek a trükkök nagyon érdekessé tették a filmet. Farhard néha a perverz beszólásaival már kicsit unal... Több

2015.03.28 Jozzsef

Nagyon jo film! Elejétől a végéig minden eggyes jelenetet élveztem. Nálam mindenképpen többször nézős!

2015.03.25 kocoska20

Vegyes érzéseim vannak a film nevezése után. Will Smith hozza a szokásos formáját, de hiányzik a filmből az egyediség. Sablonos a történet, sok újat nem hozott. Vannak jó jelenetek, de a közepe felé ellaposodik a film. A befejezés viszont frappáns.

2015.05.21 Balu

Nagyon vártam ezt a filmet és nem csalódtam. Jó film, jó poénokkal és szerintem megtalálták a középutat abból a szempontból, hogy nem akarták túlbonyolítani,viszont így is izgalmas és fordulatos. Egyszerűen imádtam és többször is meg fogom nézni!

2015.06.19 Kellangy

Nagyon jó film, jó szereplőkkel, érdekes történet. Mindenképp nézhető, néhol poénos, néhol izgalmas. Ajánlom.