Földre szállt boszorkány

Bewitched

2023.08.19 Ergit

Jó lenne a történet még egy-két csavarral, és persze egy másik férfi szereplővel, nem Will Ferrell-lel! Erről a színészről minden elhihető, csak az nem, hogy férfi.

2015.09.08 rbernadett

Nagyon aranyos kis vígjáték, bár a férfi főszereplő egy kicsit sok. Úgy is mondhatnám kimondottan idegesítő. Viszont Kidman, Caine és MacLaine bőven ellensúlyozza. Annak idején láttam az eredeti sorozatot, ami alapján készült így még érdekesebb volt.

2017.02.02 hszpp

Nagyon nagyon édes ez a film. Akárhányszor megtudnám újra nézni, egyáltalán nem lehet megunni,de ez a szereplők hihetetlen alakítása miatt. A történet is nagyon aranyos.:)) Kidman pedig mint mindig,tökéletes.

2019.07.23 Ms. Akárki

Nagyon kellemes meglepetés volt ez a film. Bár a kányszerű romantikus szál itt is sok volt már kicsit. Nicole Kidmanre mintha ráírták volna ezt a szerepet. Imádtam, ahogy próbál nem boszi lenni:D

2016.01.12 Borsossy

Számomra nagyon meglepő volt az alacsony pontszám. Annál sokkal, de sokkal jobb filmről van szó. Tessék megnézni. Igazán szerethető, vicces film, és nagyon rendben van minden szempontból. :)

2017.02.26 clay00

Félre sikerült ripacskodás az egész film. Kidolgozatlan az egész, valahogy minden szereplő a maga útját járja a filmben. semmire nem jó a film,még egy jót nevetni sem.

2016.07.27 Karolyka

Nagyon szeretem ezt a filmet pedig rendkívül sablonos és unalmas sokszor, de egyszerűen egy olyan bájt adtak neki ami miatt újra és újra meg akarja nézni a néző és újra át akarja élni a boszi történetét, életét. Nicole Kidman nagyon klassz benne. Teli találat.

2019.04.23 habtündér

Pontosabban 3,6 csillag!:D Szerintem egészen szórakoztató romkom. Nicole-hoz nagyon illet a karaktere, és én bírtam a fura párosukat is Will Ferellel (pedig, ahogy emlékszem, anno megkapták az aktuális Arany-Málna-díjat:P)