
Vélemények (27)
Imádom Richard Armitaget, ezért egyértelmű, hogy ezt is megnéztem. Nagyon izgalmas, jól elkészített sorozat, érdemes megnézni.
Végtelenül hatásvadász sorozat, ami túlságosan elrugaszkodik a valóságtól, és ok-okozat sincs benne. Nagyon megtévesztő, és berántja az első pár rész a nézőt, de elég hamar kipukkadt nálam a lufi.
Harlan Coben – a fordulatok mestere – még 2018-ban példátlan üzletet kötött a Netflixszel, miszerint 14 regényét adaptálja a streamingszolgáltatás. Nos, az új évet immár a nyolcadik regény megfilmesített sorozatával kezdi a Netflix. Egy vad thriller,... Több
Coben adaptációiról elmondható, hogy a szerző regényei és az azokból készülő sorozatok ugyanazon sémákra épülnek. Általában egy bűnügy, tragédia, vagy valamilyen rejtély az alap, melynek árnyai utolérik azt a főhőst, aki azt gondolta, hogy már maga m... Több
Megnéztem kétszer két epizódot, aztán most jutott eszembe egy hét után, hogy nem fejeztem be, van még egyszer ennyi. És nem hiányzik, nem érdekel. Olyan német tv-filmes hangulata van. Silány párbeszédekkel és gyenge színészekkel. Unom. Sajnos megint ... Több
A hozzászólás cselekményleírást tartalmazhat!
Mondanám, hogy jó lett a sorozat, mert fordulatos és izgalmas, de valahogy mégsem az. A jó alapanyag, Harlan Coben írása ellenére sem sikerült megragadni a lényeget. Nem olvastam a könyvet, de nem emiatt, hanem mert darabos, nem áll össze, nem működn... Több
Hasonló sorozatok
Már az eredeti cím egy kabaré, és a magyar fordítás még inkább az volt, de megvártam, mit hoznak ki ebből. Többségében egy sötét múlttal, családi titkok halmazával és összeesküvésekkel telített történetet kapunk. A klisék itt sem maradhattak el, pl. ... Több
Minden Harlan Cobent láttunk már, igaz, nem olvastam egyiket sem, nincs a könyvekhez viszonyítási alapom. DE... én emlékszem az első Harlan-sorozatra, aminek az volt a címe, hogy Safe... nálam az a csúcs még mindig, utána Az ötödik, A gesztenyeember,... Több
A hozzászólás cselekményleírást tartalmazhat!
Láttam már pár nagyon jó krimit, de ez nem tartozik közéjük. Először is, a 8 rész ehhez a sztorihoz nagyon sok, rengeteg felesleges szál van benne, rengeteg értelmetlen párbeszéd, amik nem visznek minket előbbre a történet szempontjából. A színészi j... Több
Végig lekötött, jó volt a történet, jók voltak a szereplők és a karakterek. A vége fordulatos, nem számítottam rá egyáltalán. A lezárás teljes, nincs elvarratlan szál. :)
Nagyon tetszett, izgalmas és érdekes, nincsenek unalmas részletek, ami semmit nem ad a történethez, indokolatlan szexjelenetek, erőltetett meleg szál. A karakterek is nagyon érdekesek, mindenkinek van valami titka. Nekem a vége is nagyon tetszett, vé... Több
Kétszer ugrottam neki, mert uncsi volt már 2 rész után, na de aztán beindul a... aha, jó is lenne, de sajna elég gyorsan rá lehet jönni, mi is történt igazán. Szóval a sorozat felétől már azt várja az ember, hogy mutassák már igazam van-e, és sajna i... Több