
Vélemények (27)
Izgalmas, fordulatos sorozat. Jól megcsavarták a történetet, nem volt kiszámítható. A színészek alakításában találni itt-ott hibát. De ettől függetlenül egy nézhető sorozat.
Igazából vegyes érzéseim vannak a sorozattal kapcsolatban. Jó a hangulata, modern és csavaros a történet, a színészi játék is rendben van (bár szerintem a főszereplő lány – a ránézésre 30 évével – nem igazán hiteles egy háborús pilóta szerephez). Eg... Több
A hozzászólás cselekményleírást tartalmazhat!
A többi Harlan Coben-sorozathoz képest ez jóval gyengébb. Viszont nem feltétlenül a cselekmény miatt, hanem a főszereplőt, Mayát alkotó színésznő pocsék alakítása miatt. Annyira életszerűtlenül és bénán jött le pár jelenet, hogy kb. gyanús volt az el... Több
Sokadik Coben-adaptáció, érdekes történettel, fordulatos cselekménnyel. Engem, mint mindegyik Cobennél, az izgalmas jelenetek alatti dübörgő zene nagyon zavart; a kevesebb néha több alapon kimaradhatott volna...
Aki követi a pontozásomat és nagyjából egyetért velem, annak ajánlom. Izgalmas. 8/10
Letehetetlen, szoktuk mondani egy könyvre, ha olyan jó, hogy étlen-szomjan, együltében végigolvassuk. Gondolom, ez a könyv is olyan, amiből a film készült. És minőségi alapanyagból lehet csak finomat főzni. Ez a mozi nagyon ott van, fordulatos, látvá... Több
A film megnézése előtt végigolvastam a kritikákat, én ezek alapján szoktam egy filmbe belekezdeni... kicsit szkeptikusan kezdtem nézni, de azt kell mondanom, hogy ez egy nagyon jól kitalált sztori. Amikor vége volt egy résznek, alig vártam, hogy indí... Több
Hasonló sorozatok
Nekem végig fent tudta tartani az érdeklődésemet, szerethetőek voltak a karakterek, jól össze volt rakva az egész. Összezavart, és nem mindig volt egyértelmű a végkimenetel. Egy szóval én szerettem, érdekelt, izgultam.
Egy nap alatt ledaráltuk. Nem tudtam eldönteni, hogy Imádom vagy „csak” Tetszik értékelést adjak rá. Mert ugyan jó sorozat, ami izgalmas volt, és addig nem tudtuk abbahagyni, míg fény nem derül mindenre. A színészi játék, a szinkronhangok is szokás s... Több
Ebben is van gyilkosság, meg van nyomozás, de az a rossz hírem, hogy ettől még nem lesz jó egy sorozat... A vége picit meglepett, ezért három és nem két csillag, de alapvetően hiteltelen, a karakterek nem reálisak. (Csak a párom kedvéért néztem végig.)