
Vélemények (8)
Hogy Robert Englund mit keres a filmben? Jó kérdés. Hogy van-e bármi érdemleges rész, amiért érdemes megnézni? Nincs. Mindenből csak keveset kapunk. Zs- kategóriás horrorfilmszerűség.
A hozzászólás cselekményleírást tartalmazhat!
Nyolcvanas évek eleje, pontosan 1981-et írunk, és a film, amiről most írok, a segédrendezője egy bizonyos James Cameron, aki a rendező, Bruce D. Clark mellett próbálta igazgatni a filmet (bár ez nem igazán sikerült, mondjuk, az ő része talán okés let... Teljes kritika
Vérbeli Zs kategóriás Trash Horror/sci-fi. Akik nem riadnak meg az ilyen jellegű filmektől, azok viszonylag jót szórakozhatnak rajta, függetlenül attól, hogy nem vígjátéknak szánták. Történet számomra kissé kusza volt, nem mindig értettem mi miért tö... Több
Roger Corman... Ha ezt a nevet látom az egyik olyan film stáblistáján, ami felkeltette az érdeklődésemet, biztos, hogy elnapolom addig a megtekintését, míg összehívom pár olyan barátomat, akik hozzám hasonlóan nem vetik meg a 80-as években készített ... Teljes kritika
A hozzászólás cselekményleírást tartalmazhat!
A félelem galaxisa, avagy a szegény ember Nyolcadik utasa. E tény nem meglepő, mivel a film producere Roger Corman volt, aki az '50-es évektől kezdve kismillió filmet pénzelt. Ezek általában nem valami nagyköltségvetésű mozik voltak, illetve az Asyl... Teljes kritika
Cimborámmal rendszeresen tartunk trashfilm-maratonokat. Ezt egy 9 filmes maraton 7. filmjeként néztük. Egészen meghökkentő módon sz*r volt. Nem viccesen vagy bájosan sz*r, hanem bizarr, rossz hangulatba kerülősen. Felfoghatatlan, értelmezhetetlen kat... Több