Libabőr

Goosebumps

2016.11.25 Ercsi

A Libabőr egy rémfilm, szigorúan a tinik számára. Idősebbeknek ugyanis kevésbé élvezhető a történet. Azért nem lenne kevesebb a világ, ha folytatás soha nem készülne hozzá, egyszer meg lehet nézni.

2016.09.28 Zoe091

Egyik kedvencem. Nagyon látványosra sikerült. Szinte végig izgultam az egészet. Voltak benne poénok, akció dús jelenetek. Tetszett, ahogy megelevenedtek a meséből a lények.

2016.12.07 Szorcsik

Én nagyon jól szórakoztam a Libabőrön annak ellenére, hogy nem feltétlenül az én korosztályomnak szól, hanem inkább a fiatalabbaknak. Kedves, aranyos kis történet, remek kikapcsolódás.

2016.12.02 gubimari

Igen gazdag képzelőerővel rendelkező ember az, aki kitalálta ezt a sokféle szörnyet, akik megjelennek a filmben. A történet is izgalmas, jól szórakoztam rajta. Egyszer nézhető kedves film.

2016.09.06 Nnoorraa

Nem rossz film, de nem igazán okoz maradandó élményt. Látványosak, jól kidolgozottak a karakterek, de a sztori elég lapos, nem túl izgalmas. Egyszer nézhető, inkább fiataloknak való.

2017.03.27 Szinano

Bár főleg fiatalabbaknak készült ez a történet, én is nagyon jól szórakoztam rajta, még úgy is, hogy idő előtt rájöttem a csavarra. Egyszeri megnézésre, kikapcsolódás céljából tökéletes. Nekem tetszett.

2016.09.17 krazucsi

Ez a film inkább a fitalabb korosztály számára nyújthat jó szórakozást, nekem annyira nem jött be. Viszont felidézte bnnem a Jumanji című film hangulatát, amit még gyerekként láttam.

2016.08.01 Fanni11

Egy rettentoen szeretheto story az eletre kellt lenyekkel es a tini romanc se maradt ki akcio humor romanc!!!

2021.05.26 n,n,n

Szerintem jó film.

2015.11.30 laura2694

egész jó kis film, lekötött a moziban. Tetszett a szereposztás is. A sztori izgalmas, picit borzongós, pont ami kell, hogy lekösse a nézőt. Nem állítom, hogy többször megnézem, de egyszer szerintem érdemes látni.

2020.11.29 Karoly Kiss

Jack Black feltöltve

Ennek a filmnek a műfaja tökéletesen megegyezik Jack Black stílusával. Ezt a szerepet pont neki találták ki. A sztori nagyon furcsa, de egyben figyelemfelkeltő is. Egyhamar biztos, hogy nem lehet elfelejteni ezt a 2015-os Jack Black alkotást. Mind a 4 szereplő tetszett. Nem számítottam rá, hogy Jack Black a következő filmjében R.L Stine bőrébe bújik majd. Azért horror is volt a filmben, nem is kicsi. 12-13 éveseknek ajánlanám ezt a filmet, mert azért vannak benne ijesztő, durva dolgok. Az is jó ebben a filmben, hogy szerintem végig leköti az embereket. Nem nagyon ismerek ennél ötletesebb történettel rendelkező filmet. Ajánlom.

2015.11.03 n_beni93

Én is csatlakoznék ahhoz, hogy nagon hasonló a Jumanjihoz, de nem olyan rossz. Kissé gyermetegnek érzem, de nem rossz koncepció!

2018.10.30 GuineaPigMan

Szerintem egy kellemes kalandfilm, amely nem akarja többnek láttatni magát. Egyszer megnézős alkotás, amely leköti az embert, még szórakozik is rajta, de semmi több. Teljes mértékben egy átlagos film, de ez nem jelenti, hogy rossz lenne, csak azt, hogy ennyi van benne, se több, se kevesebb.

2017.02.24 Spastic

Alulértékelt film, moziban 3D-ben tökéletes kikapcsolódást nyújtott! Remekűl szórakoztam, sajnálom hogy kevés a hasonló film.