Játssz egy Hyundai okostévéért! Login

Vélemények: Libabőr (2015)

Karoly Kiss   2020. 11. 29.

Jack Black feltöltve

Ennek a filmnek a műfaja tökéletesen megegyezik Jack Black stílusával. Ezt a szerepet pont neki találták ki. A sztori nagyon furcsa, de egyben figyelemfelkeltő is. Egyhamar biztos, hogy nem lehet elfelejteni ezt a 2015-os Jack Black alkotást. Mind a 4 szereplő tetszett. Nem számítottam rá, hogy Jack Black a következő filmjében R.L Stine bőrébe bújik majd. Azért horror is volt a filmben, nem is kicsi. 12-13 éveseknek ajánlanám ezt a filmet, mert azért vannak benne ijesztő, durva dolgok. Az is jó ebben a filmben, hogy szerintem végig leköti az embereket. Nem nagyon ismerek ennél ötletesebb történettel rendelkező filmet. Ajánlom.

indingo   2017. 04. 10.

Helyes mesefilm, van az a korosztály, akinek biztosan nagyon fog tetszeni. Nem fröcsög benne a vér, de nem is kell sokat gondolkodni a történteken. Egyszer azért meg lehetett nézni.

ArpiHajdu és Réci   2016. 10. 30.

Na jó, ez a történet több sebből vérzik. A CGI már olyan szinten túlteng a filmben, hogy az szinte élvezhetetlen, egyetlen enyhítő körülmény, hogy a kreált szörnyeket nem is akarja valóságosnak eladni, hiszen tudva levő, hogy azok a képzelet szülemé... több»

dulkap   2016. 03. 25.

Mindig szeretem az ilyenfajta ifjúsági-kalandfilmeket. Sajnos nem sok készül belőlük, talán az utolsó említésre méltó a Jumanji volt, ami nagyban hasonlít is a Libabőrre. Pont olyan szórakoztató és látványos, bár azért a CGI néha hagy némi kívánnival... több»

Bogi87   2016. 05. 27.

Az alapsztori érdekes, bár nagyban hajaz a Jumanji című filmre, így kevésbé egyedi.

Deku   2017. 10. 23.

Erősen közepes. Ez most pedig inkább bók ennek a filmnek semmint negatívum. Nos itt mindent összevetve nem történet maradandó alkotás. Egy unalmas délutánra éppen elmegy érzést ad.

Mavil   2016. 06. 09.

Inkább gyerekeknek, illetve fitalabb korosztály számára nyújt élvezetes kikapcsolódást ez a film, nem rossz. Amolyan Jack Black-es. A filmben megjelenő szörnyek igazán kreatív elmére vallanak.

dailyfilmsan   2018. 08. 07.

Nekem tetszett ez a film. Kicsit mesés volt és túl lőttek a lényegen, de ennek ellenére szórakoztató volt. Bár személy szerint a tiniszerelem részét én kihagytam volna belőle. Kíváncsi vagyok hogyan kerekedik ki ebből a sztoriból a második része.

Szilonka   2017. 05. 23.

Látványos és helyenként szórakoztató film, de csak egy bizonyos kora alatt. Nem rossz, de felnőttként kell hozzá egy hangulat.

TomÁcs   2016. 05. 06.

aranyos mese film volt, teljesen rendben van. Kellően izgalmas és pörgős, egyszer meg lehet nézni.

Bazzzsi   2017. 11. 01.

Egyszerű, de mégis látványos történet. Viszonylag sok minden is történik benne és van benn egy nagyon megható jelenet is és még Black JAck is kedvelhető benne.

Ms. Akárki   2019. 07. 23.

Kicsit olyan jumanji-s utánérzete van az egész filmnek, annyi különbséggel, hogy itt nem játékból szabadulnak ki a lények hanem fantasy könyvekből. Jack Black hamisíthatatlan játéka feljavította kicsit a Zs kategóriás filmet, de még így sem nézném meg újra. Egyszer elmegy Halloweenkor ha nincs más a tv-ben.

Lonka   2016. 02. 19.

Mesefilmnek jó, gyereknek biztosan tetszik, leginkább az maradt meg bennem, hogy a lánya sem volt hús-vér ember, csak egy megírt figura. Nálunk nem annyira ismert az író és a legtöbb karakter sem, mint az amcsiknál, kincs akkor a kultusza.

Borga   2016. 11. 25.

Szokásos Jack Black-film, aki szereti a munkásságát, annak érdemes megnéznie, viszont aki nincs oda érte, annak ez a film sem valószínű, hogy tetszeni fog. Átlagos film, egyszer nézhető ugyan, de nem egy nagy durranás.

Timcsi   2019. 01. 21.

Nem egy rossz film, bár inkább a fiatalabbak a célközönsége. A története kicsit meseszerű.

Greeta   2019. 07. 29.

Látványos film volt, bár inkább a fiatalabb korosztályvolt a célközönség. Voltak benne hibák, de egy szerethető film.

TribeBubu   2016. 09. 23.

Szerintem ez köszönőviszonyban sem volt a könyvekkel. Még önálló filmként is nagyon béna. Idióta humor, kiszámítható és klisés történet, ráadásul a számítógépes effektek is gyengék voltak. Csalódás. Maradok a 90-es években készült Libabőr filmsorozatnál.

Zsceeeka   2016. 04. 16.

Hát , hazudnék ha azt mondanám , hogy más , mint amit vártam imdb értékelések alapján , mert pontosan erre számítottam . Mozijegyre nem költöttem volna , volt benne egy-két érdekes dolog, de lehet , hogy az a gond , hogy nem vagyok már tini , mert ez egy tini film.

Annuska   2016. 04. 03.

Teljesen rendben van a film. Humoros és izgalmas is egyben, kiváló a látványvilága. Persze nem egy korszakalkotó alkotás, de kicsit és nagyok számára egyaránt kellemes perceket tud okozni a film.

Loborg   2016. 04. 22.

A könyvet nem olvastam , így nem tudom ahhoz hasonlítani sajnos, de ez a film se lett igazából rossz , de azért kimondottan jónak sem mondanám . Inkább a fiatalabb korosztálynak szóló kalandfilmként jellemezném, Jack Black sem emelt a fényén, bár jól állt neki a szerep.

czigler.nora   2017. 08. 15.

Nem bírtam végignézni ezt a filmet, pedig ritkán történik ilyen. Halál unalmas, buta és sehova sem vezető történet, gagyi szereplőkkel és jelenetekkel.

Félix   2020. 11. 18.

Jack Black mint R.L Stine. Ez tetszik.

A Jumanji jobban tetszett. Én szeretem az ilyen "szörnyes históriákat", de ez nem lett olyan. Túltolták benne a fantasyt. Egyszer megnézhető. A horror pont jó. Jack Black mint R.L Stine nagyon jól mutat. A sztori sem rossz, hogy a szörnyek felélednek. De hát producerek! Ezek animációs karakterek akarnak lenni, vagy mik? Nem tudom. Ezt inkább nagyobbaknak ajánlanám, annak ellenére, hogy ez elméletileg egy családi film. Zac is jól hozta a formáját, egyszóval a megszokottat. Amúgy azt a színészt is ismerem. A poénokat meg 100%-ra tudom értékelni. Szerintem rendben volt a film.

Di Canio   2020. 01. 20.

Ez most valami rajzfilmes vígjáték, vagy horror paródia vagy mi akar lenni? Mindenesetre ha nem veszed komolyan akkor egyszer nézhető.

raczdavidzsolt   2016. 04. 21.

Mit szólnál hozzá, ha tini korod horror regényei magukba szippantanának? Vagy éppen megelevenednének körülötted? Izgalmasan hangzik, de nehezebb a helyzet, ha te vagy a hős, akinek le kell győznie a szörnyeket.

vargaeszter82@freemail.hu   2015. 11. 09.

A filmet tekintve nagy extrara ne szamitsunk. Kategóriájában elmegy és a moziban valóban látványos és izgalmas. Jól összerakott érdekes film amin lehet izgulni.

Nnoorraa   2016. 09. 06.

Nem rossz film, de nem igazán okoz maradandó élményt. Látványosak, jól kidolgozottak a karakterek, de a sztori elég lapos, nem túl izgalmas. Egyszer nézhető, inkább fiataloknak való.

Szorcsik   2016. 12. 07.

Én nagyon jól szórakoztam a Libabőrön annak ellenére, hogy nem feltétlenül az én korosztályomnak szól, hanem inkább a fiatalabbaknak. Kedves, aranyos kis történet, remek kikapcsolódás.

Ercsi   2016. 11. 25.

A Libabőr egy rémfilm, szigorúan a tinik számára. Idősebbeknek ugyanis kevésbé élvezhető a történet. Azért nem lenne kevesebb a világ, ha folytatás soha nem készülne hozzá, egyszer meg lehet nézni.

H.a.n.n.a   2016. 02. 28.

Nem volt annyira rossz, mint amire számítottam. A lények jól meg voltak csinálva, a történet is elment és még egy csavar is volt a filmben, amit nem lehetett előre tudni.

Zoe091   2016. 09. 28.

Egyik kedvencem. Nagyon látványosra sikerült. Szinte végig izgultam az egészet. Voltak benne poénok, akció dús jelenetek. Tetszett, ahogy megelevenedtek a meséből a lények.