Libabőr

Goosebumps

2024.01.17 Fikatours_blogger

Nem vagyok a műfaj rajongója, így az értékelésem is csak ennyit ér, mindenesetre, nem futkározott a hátamon a libabőr.

2021.12.19 Artemisia

A mesebeli szörnyek inváziója

R. L. Stine-t a "gyermekirodalom Stephen Kingjének" is nevezik, ami nem véletlen: gótikus horrormeséi gazdag örökséget alkotnak. Zseniális young adult regényfolyamát, a Libabőr-sorozatot többek között Tim Burton is adaptálni szerette volna, ám végül ... Teljes kritika

2017.04.10 indingo

Helyes mesefilm, van az a korosztály, akinek biztosan nagyon fog tetszeni. Nem fröcsög benne a vér, de nem is kell sokat gondolkodni a történteken. Egyszer azért meg lehetett nézni.

2016.10.30 ArpiHajdu és Réci

Na jó, ez a történet több sebből vérzik. A CGI már olyan szinten túlteng a filmben, hogy az szinte élvezhetetlen, egyetlen enyhítő körülmény, hogy a kreált szörnyeket nem is akarja valóságosnak eladni, hiszen tudva levő, hogy azok a képzelet szülemé... Több

2022.04.11 JRD

Szórakozásra vágytam...

... és ezt meg is kaptam. Pontosan ez miatt szeretem ezt a filmet. Kikapcsol és szórakoztat. Nem kezeltem sem horrorként, se komédiaként, se hollywoodi kalandfilmként... csak egy egyszerű filmként. Látványos. Többször nézős. Jó történettel. (Megjegyzem: szerintem a 2. rész annyira nem lett jó. Talán Black hiánya?) Érdemes megnézni, de ne hallgass rám, majd eldöntöd magad! Szóval, filmre fel, és jó szórakozást!

2016.03.25 dulkap

Mindig szeretem az ilyenfajta ifjúsági-kalandfilmeket. Sajnos nem sok készül belőlük, talán az utolsó említésre méltó a Jumanji volt, ami nagyban hasonlít is a Libabőrre. Pont olyan szórakoztató és látványos, bár azért a CGI néha hagy némi kívánnival... Több

2016.05.27 Bogi87

Az alapsztori érdekes, bár nagyban hajaz a Jumanji című filmre, így kevésbé egyedi.

2017.10.23 Deku

Erősen közepes. Ez most pedig inkább bók ennek a filmnek semmint negatívum. Nos itt mindent összevetve nem történet maradandó alkotás. Egy unalmas délutánra éppen elmegy érzést ad.

2018.08.07 dailyfilmsan

Nekem tetszett ez a film. Kicsit mesés volt és túl lőttek a lényegen, de ennek ellenére szórakoztató volt. Bár személy szerint a tiniszerelem részét én kihagytam volna belőle. Kíváncsi vagyok hogyan kerekedik ki ebből a sztoriból a második része.

2017.05.23 Szilonka

Látványos és helyenként szórakoztató film, de csak egy bizonyos kora alatt. Nem rossz, de felnőttként kell hozzá egy hangulat.

2019.07.23 Ms. Akárki

Kicsit olyan jumanji-s utánérzete van az egész filmnek, annyi különbséggel, hogy itt nem játékból szabadulnak ki a lények hanem fantasy könyvekből. Jack Black hamisíthatatlan játéka feljavította kicsit a Zs kategóriás filmet, de még így sem nézném meg újra. Egyszer elmegy Halloweenkor ha nincs más a tv-ben.

2017.11.01 Bazzzsi

Egyszerű, de mégis látványos történet. Viszonylag sok minden is történik benne és van benn egy nagyon megható jelenet is és még Black JAck is kedvelhető benne.

2016.05.06 TomÁcs

aranyos mese film volt, teljesen rendben van. Kellően izgalmas és pörgős, egyszer meg lehet nézni.

2016.02.19 Lonka

Mesefilmnek jó, gyereknek biztosan tetszik, leginkább az maradt meg bennem, hogy a lánya sem volt hús-vér ember, csak egy megírt figura. Nálunk nem annyira ismert az író és a legtöbb karakter sem, mint az amcsiknál, kincs akkor a kultusza.