Libabőr

Goosebumps

2019.07.29 Greeta

Látványos film volt, bár inkább a fiatalabb korosztályvolt a célközönség. Voltak benne hibák, de egy szerethető film.

2019.01.21 Timcsi

Nem egy rossz film, bár inkább a fiatalabbak a célközönsége. A története kicsit meseszerű.

2016.09.23 TribeBubu

Szerintem ez köszönőviszonyban sem volt a könyvekkel. Még önálló filmként is nagyon béna. Idióta humor, kiszámítható és klisés történet, ráadásul a számítógépes effektek is gyengék voltak. Csalódás. Maradok a 90-es években készült Libabőr filmsorozatnál.

2020.01.20 Di Canio

Ez most valami rajzfilmes vígjáték, vagy horror paródia vagy mi akar lenni? Mindenesetre ha nem veszed komolyan akkor egyszer nézhető.

2016.04.16 Zsceeeka

Hát , hazudnék ha azt mondanám , hogy más , mint amit vártam imdb értékelések alapján , mert pontosan erre számítottam . Mozijegyre nem költöttem volna , volt benne egy-két érdekes dolog, de lehet , hogy az a gond , hogy nem vagyok már tini , mert ez egy tini film.

2016.04.03 Annuska

Teljesen rendben van a film. Humoros és izgalmas is egyben, kiváló a látványvilága. Persze nem egy korszakalkotó alkotás, de kicsit és nagyok számára egyaránt kellemes perceket tud okozni a film.

2016.11.25 Borga

Szokásos Jack Black-film, aki szereti a munkásságát, annak érdemes megnéznie, viszont aki nincs oda érte, annak ez a film sem valószínű, hogy tetszeni fog. Átlagos film, egyszer nézhető ugyan, de nem egy nagy durranás.

2023.10.22 tmotm

Jó iparosmunka #1

Vannak azok a bizonyos jó iparosmunka filmek, amiktől nem vár az ember világmegváltást, nem vár többszörös Oscar díj jelölést, egyszerűen csak annyit, hogy kicsit kiragadják a hétköznapi élet rothadásából és szórakoztassák. Na, ez pont ilyen. Van benne Jack Black, aki hozza a kötelezőt, kis csavar és megfelelő mennyiségű szórakozás. Nagyon sokszor csupán ennyi kell, hogy jó legyen az estéd. Aki pedig ezt nem tudja értékelni annak valószínűleg úgy is az adja a legnagyobb kielégülést, hogy Holivúd haldoklikvöööööö... A többieknek viszont nyugodtan ajánlom.

2016.04.22 Loborg

A könyvet nem olvastam , így nem tudom ahhoz hasonlítani sajnos, de ez a film se lett igazából rossz , de azért kimondottan jónak sem mondanám . Inkább a fiatalabb korosztálynak szóló kalandfilmként jellemezném, Jack Black sem emelt a fényén, bár jól állt neki a szerep.

2020.11.18 Félix

Jack Black mint R.L Stine. Ez tetszik.

A Jumanji jobban tetszett. Én szeretem az ilyen "szörnyes históriákat", de ez nem lett olyan. Túltolták benne a fantasyt. Egyszer megnézhető. A horror pont jó. Jack Black mint R.L Stine nagyon jól mutat. A sztori sem rossz, hogy a szörnyek felélednek. De hát producerek! Ezek animációs karakterek akarnak lenni, vagy mik? Nem tudom. Ezt inkább nagyobbaknak ajánlanám, annak ellenére, hogy ez elméletileg egy családi film. Zac is jól hozta a formáját, egyszóval a megszokottat. Amúgy azt a színészt is ismerem. A poénokat meg 100%-ra tudom értékelni. Szerintem rendben volt a film.

2017.08.15 czigler.nora

Nem bírtam végignézni ezt a filmet, pedig ritkán történik ilyen. Halál unalmas, buta és sehova sem vezető történet, gagyi szereplőkkel és jelenetekkel.

2016.02.28 H.a.n.n.a

Nem volt annyira rossz, mint amire számítottam. A lények jól meg voltak csinálva, a történet is elment és még egy csavar is volt a filmben, amit nem lehetett előre tudni.

2016.04.21 raczdavidzsolt

Mit szólnál hozzá, ha tini korod horror regényei magukba szippantanának? Vagy éppen megelevenednének körülötted? Izgalmasan hangzik, de nehezebb a helyzet, ha te vagy a hős, akinek le kell győznie a szörnyeket.

2015.11.09 [email protected]

A filmet tekintve nagy extrara ne szamitsunk. Kategóriájában elmegy és a moziban valóban látványos és izgalmas. Jól összerakott érdekes film amin lehet izgulni.