Grace: Monaco csillaga

Grace of Monaco

2023.08.18 Sz396367

Az egykori Grace életét élethűen, részletesen, érzelmileg átadja.

2017.10.01 indingo

Kicsit vontatott volt a történet és sok mindent nem láttunk. Semmit sem kaptunk a korábbi életből, a filmcsillagból én ezt hiányoltam. Nicole Kidman nélkül még nézhetetlenebb lenne.

2020.12.13 kozse48

Szerintem jó film

Kétségtelen, minden benne van, ami egy amerikai giccshez kell, hercegi palota, csodaszép szereplők, romantika. De van benne egy fontos szál, ahol egy súlyos konfliktust kell Franciaországgal feloldani. És ez – ha hihetünk a történetnek – Grace Kelly (ötlete) nélkül nem lett volna megvalósítható. Erről a diplomáciai történetről (is) szól a film. És ez azért átlag fölé hozza fel.

2017.11.01 Bazzzsi

Eléggé eseménytelen film. Lassan csordogáló történet, amit elkezdenek valahol, majd 90 perc múlva vége lesz. Unalmasnak találtam és túl egyszerűnek a történetet.

2022.07.27 binga

Megkésett tanmese

Ezt a filmet 1968-ban, kb. 5 évvel a filmbeli történet vége után kellett volna leforgatni. Igen, mert akkor még érdekelt volna mindenkit, hogy mit gondol(hatott) az életről Grace Kelly. Ugyanis ezt tudjuk meg a filmből, az ő jellemfejlődését jelentő meseszerű történetéből. Hogy végül a színészkarrier helyett az odaadó anya, a hűséges feleség szerepét választotta. Ugye értjük már, hogy miért kései ez a film; és hogy miért adtak a Rotten Tomatoes kritikusai csak 9%-ot rá.

2018.08.02 Megamovie

Ez egy középszerű hatásvadász igazi bugyuta amerikai film. Az egyetlen nagy előnye Nicole Kidman játéka mert rajta tényleg látszik, hogy fontos neki ez a film és a legjobbat próbálja nyújtani.

2015.05.10 july

Sajnos túlságosan egysíkú és kiszámítható lett ennek az egyébként iszonyúan kedves személyiségnek az életrajza ebben az igencsak összetett történelmi korban. Túlságosan kimért, nem lép át határokat.

2015.03.24 piaf023

Lehet nem Nicole Kidman volt a legmegfelelőbb a szerepre, de ettől függetlenül tetszett. Nem egy nagy kaliberű film, de egyszer nézhető.

2015.01.23 juliS

Nem nagyon tetszett, a történeti hitelessége minimum megkérdőjelezhető, de jobb azt mondani, hogy nagyon eltorzított és romantizáló, nagyon látszik, hogy egy amerikai nézőpontból van lefestve az egész, nem nagyon értik igazán milyen európai viszonyok... Több

2015.02.16 szabo801120

Ez minden csak nem egy jó életrajzi film, hiába Nicole Kidman, hogy eladható legyen, ez most nem jött össze. :(

2015.02.06 Gabor84

Ismét reméltem, hogy egy méltó filmet kapunk egy nagy emberről, csalódtam, nem csak unalmas, üres is az egész.

2015.01.01 Mirci

Nicole Kidman szerintem eléggé tisztességesen játszotta el ezt a szerepet, ugyan kicsit jobban benne volt már a korban, mint a valódi Grace ekkor, de akkor is áradt belőle a filmcsillagos tündöklés. Szóval ez a karakter, a többiekkel szemben, eléggé ... Több